سلبریتی‌هایی که در سنین بالای 40سالگی ازدواج کردند

همیشه زندگی سلبریتی ها و افراد مشهور برای مردم جذابیت زیادی دارد؛ مخصوصا که در مورد ازدواجشان پیگیری‌ های بسیار زیادی انجام می گیرد. به همین دلیل در این قسمت از چهره ها در ویکی‌لایف قصد داریم بازیگران هالیوودی را به شما معرفی کنیم که خیلی دیر ازدواج کرده اند.

ازدواج هالیوودی ها

دواین جانسون

راک تقریباً 12 سال بود که در مصاحبه های مختلف؛ در مورد ازدوجش سؤال پرسیده می شد؛ که چرا ازدواج نمی کند تا این که در سن 47 سالگی، زن رویاهایش را ملاقات کرد و تصمیم گرفت که با او ازدواج کند. ازدواجِ آن ها سال 2019 انجام شد.

جولیان مور

مور نمونه یک بازیگر کلاسیک هالیوودی است که در فیلم های عاشقانه زیادی او را دیده اید. او در سن 43 سالگی ازدواج کرد و اکنون 17 سال از زندگی مشترکش می گذرد و بسیار راضی و خوشحال نیز است.

دنیل کریگ

دنیل جزء آن سلبریتی هایی است که در سن بالا؛ یعنی در 43 سالگی ازدواج کرده و مورد توجه افرادِ زیادی قرار گرفته است.

جورج کلونی

جورج جزء آن دسته از افراد مشهوری است که در سن 52 سالگی؛ بعد از ملاقات با یک خانم تصمیم گرفت با او ازدواج کند. ازدواج آن ها در سپتامبر سال 2014 انجام شد.

کامرون دیاز

کامرون دیاز طرفداران بسیار زیادی دارد و ده ماه بعد از این که همسرش را ملاقات کرد، تصمیم به ازدواج با او گرفت. ازدواج او در سن 42 سالگی بود.

دیوید فاستر

دیوید در این بین رکورددار است، زیرا ازدواج او در سن هفتاد سالگی انجام شد.

ماریشکا هارگیتی

ماریشکا و همسرش زمانی که یکدیگر را ملاقات کردند، اصلاً به ازدواج فکر نمی کردند اما بعد از مدتی متوجه علاقه به هم شدند. او در سن 40 سالگی ازدواج کرد.

ایمی آدامز

ایمی در سن 41 سالگی ازدواج کرد. ازدواج او در سال 2016 بود. آن ها سال 2001 یکدیگر را دیده بودند اما چند سال بعد تصمیم به ازدواج گرفتند و همه چیز خیلی طولانی پیش رفت.

جسیکا چاستین

جسیکا 40 ساله بود که تصمیم به ازدواج گرفت. او و همسرش سال 2012 برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند؛ اما ازدواج آن ها در سال 2017 بود. به خاطر همین همه چیز خیلی زیاد طول کشید.

باربارا استرایسند

این بازیگر در سنِ 56 سالگی ازدواج کرد؛ یعنی در دهه پنجاه، خانمی را ملاقات کرد که متوجه شد همسر آینده او خواهد بود.

ریچارد گی یر

ریچارد هم در مورد ازدواج خیلی دیر اقدام کرد. البته که دو بار طلاق گرفته بود و در سن 69 سالگی تصمیم گرفت که یک شروع دوباره داشته باشد و دوباره ازدواج کرد.

بروس ویلیس

این بازیگر مشهور در سال 2007 برای اولین بار همسرش را ملاقات کرد. بعد از آن دیگر یکدیگر را ندیدند، تا این که دو سال بعد با هم ملاقات کرده و ازدواج کردند. ازدواج آن ها در سن 54 سالگی بود.

سلما هایک

سالما سال 2009 همسرش را برای اولین بار ملاقات کرد و ماه بعد؛ تصمیم به ازدواج گرفتند که عروسی آن ها در ونیز برگزار شد. ازدواج او در سن 42 سالگیش بود.

هیو گرنت

این بازیگر مشهور همیشه به دنبال خوشبختی می گشت و به مدت 6 سال با یک خانمی آشنا بود تا این که بالاخره تصمیم به ازدواج گرفتند. ازدواج او در سن 58 سالگی انجام شد و اکنون سه فرزند دارد.

الک بالدوین

الک در سن 54 سالگی ازدواج کرد و قبل از آن؛ زندگی سختی را پشت سر گذاشته بود و احتمال داد که با ازدواج با این خانم بتواند زندگی خود را دوباره از نو و به گونه ای متفاوت بسازد.

جان استیموس

این بازیگر مشهور در سن 55 سالگی ازدواج کرد که البته خیلی جوان تر از این سن به نظر می رسید. او و همسرش اکنون فرزند هم دارند.

وینس وان

وینس و همسرش خیلی دیر به فکر ازدواج افتادند. سال 2012 تصمیم گرفتند که بالاخره با یکدیگر ازدواج کنند و اکنون یک دختر و یک پسر دارند. ازدواج او در سن 40 سالگی انجام شد.

دیک ون دایک

این بازیگر در سن 86 سالگی تصمیم به ازدواج گرفت. ازدواجی که تعجب همگان را برانگیخت اما خودش مصمم به انجام این کار بود.

هریسون فورد

هریسون در سال 2002 با خانمی آشنا شد اما ازدواج آن ها به تاخیر افتاد تا این که در سن 68 سالگی بالاخره با هم ازدواج کردند.

لیسا بونت

لیسا جزء سلبریتی های محبوبی است که دوران نامزدی تا ازدواجش خیلی طول کشید. زمانی که لیسا 50 سال داشت؛ مراسم ازدواجش برگزار شد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف