سلبریتی‌هایی که در تاریخ 2 بهمن متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز دوم بهمن همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی

اگر برایتان جالب است که با هنرمندان متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ویکی‌لایف را از دست ندهید.

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 2 بهمن 1361 در اصفهان متولد شد.

سارا بهرامی اولین بار در سال 88 به دنیای سینما وارد شد و برای بازی در فیلم هایی چون ایتالیا ایتالیا، خانه ای در خیابان چهل و یکم، دارکوب و… جوایز مختلفی را دریافت کرد و بازی رد سریال پروانه و پرده نشین از او چهره محبوب تری میان مردم ساخت.

سریال حرفه ای جدیدترین فعالیت او در نمایش خانگی است.

اکبر زنجان پور

اکبر زنجان پور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 2 بهمن 1323 در تهران متولد شد.

اکبر زنجان پور بازی در تئاتر را از سال 1345 آغاز کرد و نمایش شب هزار و یکم یکی از کارهای پررنگ او در دوران فعالیت در تئاتر بود. آوای فاخته، تنهاترین سردار، مختارنامه، ولایت عشق، تنهایی لیلا و… از جمله مهم ترین کارهای تلویزیونی این هنرمند است.

سریا جزیره ، آخرین فعالیت این هنرمند در نمایش خانگی می باشد.

مازیار پرتو

مازیار پرتو مدیر فیلمبرداری، فیلمساز و تدوینگر کشورمان سال 1311 متولد شد و 2 بهمن 1392 در آمریکا درگذشت.

مازیار پرتو، دایی ویشکا آسایش بازیگر کشورمان است که از سینماگران برجسته ایران و سبک خاص فیلمبرداری او زبانزد هنردوستان است که آثار ارزشمندی از او در دنیای سینما باقی مانده است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف