سلبریتی‌هایی که به آرایشگاه نمیروند

جالب است بدانید که بسیاری از سلبریتی ها به آرایشگرِ متخصص مراجعه نمی کنند. آن ها حتی برای جشن های بزرگ هم خودشان آرایش می کنند و شاید خیلی از آن ها در آرایش کردن مهارت زیادی هم نداشته باشند؛ اما عقیده دارند که هیچ اشکالی ندارد شما به عنوان یک فرد آماتور خودتان میکاپ تان را انجام دهید.

آرایش سلبریتی ها

دیتا ون تیز

دیتا همیشه خودش آرایش هایش را انجام می دهد. البته گاهی اوقات ممکن است بخاطر شرایط خاص به افراد ماهر و متخصص در زمینه آرایشگری مراجعه کند؛ اما 90 درصد اوقات سعی می ‌کند خودش میکاپ کند.

آریانا گرانده

آریانا گرانده معمولاً سعی می‌ کند که خودش آرایش کند‌. او حتی با آرایش هایش بعضی از دنبال کنندگانش را هم به تعجب واداشته است. این خواننده خودش برند لوازم آرایشی هم دارد و نشان داده که چگونه می توان به بهترین شکل ممکن از این لوازم استفاده کرد.

میراندا کر

این مدلِ معروف، برند لوازم آرایش خودش را دارد و سعی می‌ کند که در مراسم‌ های مختلف خودش را ارایش کند و مرحله به مرحله آرایشش را به مخاطبانش نشان دهد.

ونسا هاجنز

ونسا معمولاً با میکاپ آرتیست های مختلفی کار می‌ کند اما خیلی اوقات تصمیم می گیرد که خودش میکاپش را انجام دهد‌؛ یعنی همه چیز بستگی به شرایط و حال و حوصله او دارد. حتی نتیجه نهایی میکاپ هایش را نیز در اینستاگرام منتشر می‌ کند.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز حتی در بعضی از فیلم ها نصف میکاپش را خودش انجام داده است. او در پشت صحنه شروع به میکاپ می کند و می‌داند که برای مراسم های مختلف چگونه باید آرایش متفاوتی داشته باشد.

کری آندروود

این سلبریتی محبوب نه‌ تنها موهایش را برای روز های کنسرت خودش درست می‌ کند، بلکه حتی میکاپ و آرایش را هم خودش انجام می دهد و به عنوان خواننده سعی می کند که مستقل عمل کند.

کایلی جنر

کایلی میکاپ های حرفه ایش را خودش انجام می دهد و در زمینه میکاپ بسیار حرفه‌ ای است و می‌داند که برای روز های عکاسی باید چگونه آرایش کند.

ریحانا

ریحانا عقید دارد که به خاطر کار با افراد حرفه‌ای و آرایشگران ماهر توانسته چیز های زیادی از آنها یاد بگیرد و همچنین در شبکه های اجتماعی ویدیو های ارایشی زیادی را تماشا می‌ کند و در نتیجه خودش می‌ تواند آرایش هایش را انجام دهد.

دیانه کروگر

این مدل و بازیگر معروف خودش آرایشش را انجام می دهد. حتی برای مراسم فرش قرمز هم خودش میکاپ می‌ کند و عقیده دارد که در انجام این کار حرفه ای است و به دنبال یک آرایشِ طبیعی می گردد.

سوفیا ورگارا

سوفیا به دنبال آرایش‌ های غلیظ نیست و اصلاً مشکلی ندارد که خودش میکاپ هایش را انجام دهد. او 11 سال است که همین روند را در پیش گرفته و هر زمان که لازم باشد، خودش برای آرایش کردن دست به کار می شود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف