سریال‌های جدید اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان اولین بار بازی در دنیای هنر را با فیلم مریم مقدس تجربه کرد اما کار حرفه ای را با نقش نقره در سربازهای جمعه ساخته مسعود کیمیایی آغاز کرد. این بازیگر سینما و تلویزیون چند سالی است که بیشتر در قاب تلویزیون دیده میشود و نقش های پررنگ تری را در سریال های تلویزیون ایفا میکند.

اندیشه فولادوند در دو سریال جدید تلویزیون در دو نقش متفاوت جلوی دوربین رفت و تجربه های جدید را کسب کرد.

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد یکی از سریال های محبوب و پرمخاطب تلویزیون بود که چند وقت پیش پخش آن به پایان رسید اما صحبت های مربوط به آن همچنان بر سر زبان هاست.

اندیشه فولادوند در سریال بانوی عمارت

اندیشه فولادوند یکی از بازیگران این سریال بود که در کنار چهره های دیگر بازی قابل قبول و مورد توجهی را ارائه داد و توانست نگاه های زیادی را به سمت خود جلب کند . بازی چشم ها نقشی بود که برای طلای بانوی عمارت میتوان از آن یاد کرد.

اندیشه فولادوند طلای سریال بانوی عمارت

اندیشه فولادوند بازیگر نقش طلا در سریال بانوی عمارت بود که به گفته خودش یکی از متفاوت ترین تجربه های بازیگری اش به حساب می آمد و او درباره نقش طلا گفت :طلا و بازی چشم ها… چالشی بود که در سالهای اخیر کاریم در سینما ، بسیار بسیار بر دلم نشست ….اینکه تو برای دوربین هیچ نباشی جز یک جفت چشم، تجربه ی دلچسبی بود…

اندیشه فولادوند در سریال بچه مهندس

اندیشه فولادوند با سریال دیگری به نام بچه مهندس مهمان این شب های مخاطبان تلویزیون در شبکه دو سیما است. سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری در دو فصل تولید شد و اندیشه فولادوند یکی از بازیگران جدید فصل دوم این سریال است.

مادرانگی اندیشه فولادوند در سریال بچه مهندس

اندیشه فولادوند با تجربه متفاوت مادرانگی به بازی در سریال بچه مهندس پرداخت و نقشی را بازی کرد که در دنیای واقعی هرگز آن را تجربه نکرده بود و نقشش در سریال بچه مهندس برای خودش هم جذاب بود و او درباره بازی در این نقش نوشت :سریال بچه مهندس برای من تجربه عمیق مادرانگی رقم زد ….

اندیشه فولادوند بازیگر سینما و تلویزیون

سریال شیدایی ، تنهایی لیلا ، پشت بام تهران ، چرخ فلک ، ایراندخت ، بانوی عمارت و بچه مهندس همگی از سریال های اندیشه فولادوند در تلویزیون هستند که میتوان گفت این بانوی بازیگر در هرکدام ایفاگر نقشی متفاوت شد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف