زندگینامه فرناندو کانسین و تصاویری از همسرش

فرناندو کانسین ماتوس( به پرتغالی:Fernando Canesin Matos) هافبک اهل برزیل است که در شهر ریبرآ پرتو و در تاریخ ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ به دنیا آمده است.

فرناندو کانسین ماتوس در تیمهای فوتبال اندرلشت سابقهٔ حضور دارد. این هافبک ۲۷ ساله که مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته بیش تر دوران بازي حرفه ای خود را در دو تیم بلژیکی گذرانده به طوریکه اول در اندرلخت بلژیک حضور داشته و بعد به اوستنده پیوسته و از سال ۲۰۱۳ تا به حال در دو مرحله براي این تیم بازي کرده که در ۱۸۸ بازي براي این تیم، ۱۹ گل به نتیجه رسانده است

 

خلاصه‌ای از زندگینامه فرناندو کانسین ماتوس

نام کامل:  Fernando Canesin Matos

تولد: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏( ۲۷ سال)

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر( ۵ فوت ۹ اینچ)*

پست: هافبک

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

زندگینامه فرناندو کانسین

فرناندو کانسین نام هافبک تهاجمی تیم اوستنده بلژیک است که با قد ۱۷۴ سانتی متری از فیزیک و سبک بازي شبیه پاتوسی برخوردار است؛ وی متولد برزیل است ولی تابعیت بلژیک را هم داراست.

 

این هافبک ۲۷ ساله که مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته بیش تر دوران بازي حرفه ای خود را در دو تیم بلژیکی گذرانده به طوریکه نخست در اندرلخت بلژیک حضور داشته و بعد به اوستنده پیوسته و از سال ۲۰۱۳ تا به حال در دو مرحله براي این تیم بازي کرده که در ۱۸۸ بازي براي این تیم، ۱۹ گل به نتیجه رسانده است.

 

قيمت این بازیکن اکنون ۸۰۰ هزار دلار است و باتوجه به این که وی می بایست به جهت یکسال باقمانده از قراردادش از باشگاه اوستنده، رضایت نامه بگیرد احتمالا قدری بر روی این مبلغ اضافه شود ولی بر اساس شنیده ها، وی به همان سبک آیاندا پاتوسی و بطور قرضی قرار است راهی باشگاه استقلال شود و در بدو کار، مبلغی به جهت رضایت نامه به باشگاه اوستنده پرداخت نمی شود و در صورت رضایت از عملکرد کانسین، در پایان دوره همکاري با باشگاه استقلال، آن مبلغ به جهت دائمی کردن قراردادش پرداخت ميشود . در واقع همان مبلغی که استقلالی ها در پرداختش به باشگاه مبداء پاتوسی یعنی کیپ تان تعلل کردند و این بازیکن به سادگی از دست آبی پوشان پرید.

کارنامه ورزشی فرناندو کانسین ماتوس

این بازیکن برزیلی که بازي در اندرلخت بلژیک را دارد و از سال ۲۰۱۴ در اوستنده عضویت داشته که طی ۸۹ بازي ۱۱ گل هم به نتیجه رسانده است.

 

فرناندو کانسین فوتبال را از تیمهای پایه برزیل آغاز کرده و پس از درخشش در رده های پایه فوتبال برزیل، از سال ۲۰۱۰ لژیونر شده و راهی بلژیک شد و پیراهن اندرلخت را پوشید.

درخشش و امار خوب و بازي تکنیکی وی باعث شد تا ۳ فصل در تیم اندرلخت بازي کند و پس از جدایی از این تیم در سال ۲۰۱۳ به تیم اوستنده بلژیک پیوست

 

فعالیت های باشگاهی فرناندو کانسین ماتوس

وی تا به حال حدود دویست بازي براي این تیم انجام داده و گل هایی هم به نتیجه رسانده و کارنامه درخشانی در این تیم دارد و هم تیمی رامین رضاییان در تیم بلژیکی است.

 

وی در سوابق باشگاهی خود علاوه بر تیمهای پایه برزیل سابقه حضور در تیمهای ملي رده های نوجوانان و جوانان برزیل را دارد و تا سال ۲۰۲۰ با اوستنده قرارداد دارد. ولی طی روزهای گذشته مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و بعید نیست به تهران بیاید و جای آیاندا پاتوسی را بگیرد.

 

این دو فصل ۲۰۱۸- ۲۰۱۷ را کنار هم و در ترکیب اوستنده سپری کرده و اکنون کانسین مذاکراتی با مدیران این باشگاه انجام داده و بعید نیست برخلاف دوست ايراني اش، پیراهن آبی بپوشد و در لیگ نوزدهم عضو باشگاه استقلال تهران در نقل و انتقالات ۹۸- ۹۹ شود.

فرناندو کانسین؛ جانشین پاتوسی در باشگاه استقلال! 

بعد از جدایی آیاندا پاتوسی از تیم فوتبال باشگاه استقلال تهران، مدیران این تیم برای پر کردن جای خالی وی به دنبال عقد قرارداد با فرناندو کانسین برزیلی هستند.

 

بر اساس شنیده ها کانسین برزیلی که با تیم فوتبال اوستنده بلژیک تا سال ۲۰۲۰ قرارداد دارد، شبیه پاتوسی با قراردادی قرضی به باشگاه استقلال خواهد آمد.

 

ازدواج فرناندو کانسین: 

فرناندو کانسین متاهل است و ازدواج کرده است و در شبکه های اجتماعي عکس هایی از خود و همسرش منتشر کرده است .

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف