زمان پخش ادامه سریال جیران در شبکه نمایش خانگی

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی یکی از سریال های پرمخاطب در نمایش خانگی است که روایتگر دلدادگی سلطان قاجار با سوگلی محبوبش جیران می باشد.

ادامه سریال جیران

این سریال تاریخی و عاشقانه که مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است تا قسمت 23 منتشر شد و داستان آن نیمه تمام مانده بود که جزئیات ادامه پخش آن را در این بخش از ویکی‌لایف مشاهده می کنید.

پریناز ایزدیار و بهرام رادان در سریال جیران

سورپرایز سریال جیران برای طرفدارانش

پخش این سریال که تقریبا از دو ماه گذشته متوقف شده بود از روز 25 شهریور ماه از سر گرفته خواهد شد. سازندگان این سریال تصمیم گرفته اند که پخش دوباره این مجموعه در نمایش خانگی را با انتشار دو قسمت از آن در پلتفرم فیلیمو آغاز کنند.

داستان این سریال از آنجا ناتمام ماند که سیاوش مورد بی مهری جیران قرار گرفته و گناهکار شناخته شد. او به خوب بودن و پاکی سیاوش اعتراف کرد اما در نهایت گفت که سیاوش نباید چنین خدمتی را به سارای گرجی، کنیز پادشاه انجام می داد.

سیاوش که به دلیل کمک به سارای گرجی دستگیر و زندانی شده بود و از سوی دیگر ماجرای عشق او به جیران در دربار برملا شده بود مورد غضب شاده و دشمنان جیران قرار گرفته و به اعدام محکوم شده است.

امیرحسین فتحی بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران

آنطور که از تیزر قسمت 24 و 25 سریال منتشر شده است می توان متوجه وساطت سلمان خان برای جلوگیری از اعدام سیاوش شد. او که خود در ماجرای عشق سابقش شکست خورده و درد سیاوش را می فهمد از سیاوش حمایت کرده و او را در میان قراول های دربار قرار داده بود.

در سریال جیران بهرام رادان نقش ناصرالدین شاه و پریناز ایزدیار شخصیت جیران را ایفا کرده و امیرحسین فتحی نقش سیاوش را بازی می کند.

سریال جیران طبق روال سابق خود روزهای جمعه ساعت 8 صبح به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلمیو در نمایش خانگی منتشر می شود.