دونفره‌های پیمان معادی و دخترش باران

پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان یکی از چهره های موفق و سرشناس دنیای هنر است که امسال با فیلم متری شیش و نیم در سینماها خوش درخشید.

پیمان معادی و دخترش

این بازیگر و کارگردان کشورمان در جدیدترین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت فیلم بمب یک عاشقانه رفت و ناگهان درخت و متری شیش و نیم جدیدترین کارهای سینمایی این چهره شناخته شده دنیای هستند.

این بازیگر کشورمان در سالروز تولد دخترش با انتشار عکس هایی این روز را تبریک گفت.

پیمان معادی در سالروز تولد دخترش باران عکس های دونفره شان را به اشتراک گذاشت و عاشقانه ای برای دخترش نوشت.

پیمان معادی و دخترش باران

پیمان معادی با انتشار تصاویری برای تولد دخترش نوشت:بارانم تولدت مبارک. چهارده سال قبل خداوند بهترین هدیه زندگیم رو بهم داد. ازت بابت همه خوب بودن هایت ممنونم. با تو که هستم خلاق ترم، پویا تر و پر جنب و جوش ترم، با تو بامزه تر و مسخره ترم. ببار باران….. ببار …

پیمان معادی در کنار دختر و پسرش باران و رایان

پیمان معادی سالها قبل با فرانک قوانلو ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر و پسر به نام باران و رایان است.

پیمان معادی و دخترش باران در نمایش در انتظار گودو

پیمان معادی و دخترش باران سال 92 در نمایش در انتظار گودو اثر ساموئل بکت به کارگردانی همایون غنی زاده با هم همبازی شدند و باران معادی نقش پسربچه این نمایش را بازی کرد.

پیمان معادی و همسرش در اکران بمب یک عاشقانه

پیمان معادی بازیگر ، نویسنده و کارگردان کشورمان اولین بار با نویسندگی فیلم سینمایی آواز قو به دنیای سینما راه یافت و چند سال تنها به عنوان فیلمنامه نویس در سینما فعالیت داشت تا اینکه با فیلم درباره الی اولین بار به عنوان بازیگر جلوی دوربین یک فیلم سینمایی رفت.

عکسی از پیمان معادی و پسرش رایان

از جمله فیلم های سینمایی پیمان معادی میتوان به درباره الی ، جدایی نادر از سیمین، برف روی کاج ها ، ملبورن ، ابد و یک روز ، خوک ، ناگهان درخت ، متری شیش و نیم و …. اشاره کرد.

عکسی از پیمان معادی و دخترش باران