درگیری ویل اسمیت و مجری در مراسم اسکار

بیماری همسر ویل اسمیت چه بود؟

ساعاتی پیش در میان انبود اخبار و تصاویر منتشر شده از مراسم اسکار 2022، ویدئویی منتشر شد که از قرار معلوم بخش های سانسور شده از این مراسم بود. ویدئویی که درگیری دو بازیگر مرد بر سر همسر یکی از آنها رخ داده و همه را متحیر کرد.

دعوای بازیگران

ماجرا از این قرار بود که “کریس راک” حین اجرا با تمسخر به موهای “جادا پینکت”، همسر “ویل اسمیت” اشاره کرد و همین تمسخر باعث ناراحتی بازیگر معروف و نقش اصلی پسران بد شد. صحبت های “کریس” بیش از حد “ویل اسمیت” را ناراحت کرد و همین باعث شد تا “ویل” کنترل خودش را از دست داده و سیلی محکمی به صورت “کریس راک” بزند تا به این شکل پاسخ بی احترامی او به همسرش را داده باشد.

حرکتی که شاید اگر روی صحنه ای به آن مهمی با بازتاب جهانی انجام نمیشد، این چنین بازتاب گسترده ای نداشت. تصاویری که در بخش فرهنگ و هنر ویکی‌لایف مشاهده میکنید، جنجالی ترین حاشیه نود و چهارمین مراسم اسکار بود که مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شده و تیترهای جالبی همچون دعوای ناموسی بازیگران مرد و… را به خود اختصاص داد.

دلیل ریزش موهای “جادا پینکت”، همسر “ویل اسمیت”، بیماری آلوپسی است. این بازیگر معروف آمریکایی که آثار درخشانی همچون زامبی، در جستجوی خوشبختی و… را در کارنامه ی خود دارد، امسال برای بازی در فیلم “کینگ ریچارد” برنده جایزه اسکار 2022 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف