خانواده پنج نفره بنیامین بهادری+ عکس

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ کشورمان یکی از سلبریتی هایی است که برخلاف دیگر چهره های کشورمان علاقه زیادی به داشتن فرزند دارد و این روزها با داشتن دو پسر و یک دختر خانواده پنج نفره شادی دارد.

خانواده بنیامین

این خواننده کشورمان عکسی از خانواده پنج نفره اش را به اشتراک گذاشت و خبر از یک اتفاق تازه در زندگی اش داد.

بنیامین بهادری با انتشار عکسی از خانواده اش نوشت: به زودی میتونین بیاین خونمون … قرارمون خونمون …

عکس خانوادگی بنیامین بهادری

با انتشار این پست توسط بنیامین و راه اندازی صفحه جدیدی با عنوان خونمون بسیاری از کاربران اینستاگرام احتمال راه اندازی یک رستوران توسط بنیامین بهادری و همسرش را دادند و به دلیل علاقه همسر بنیامین به غذاهای سبز و گیاهی زمزمه هایی از راه اندازی یک رستوران محیط زیستی هم به گوش میرسد.

عکسی از بارانا دختر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ سال 89 نسیم حشمتی ازدواج کرد و دخترش بارانا اردیبهشت ماه سال 90 به دنیا آمد اما دو سال بعد در یک سانحه تصادف بارانا مادرش را از دست داد.

بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

بنیامین دو سال بعد از اینماجرای تلخ با شایلی محمودی ازدواج کرد و مهرماه سال 96 اولین پسرش به نام بن سان متولد شد و حدود یکسال بعد دومین پسر بنیامین به نام شایمین آذرماه سال 97 متولد شد.

بن سان و شایمین دو پسر بنیامین بهادری

شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری است که در فیلم سلام بمبئی با او همبازی بود و اگر سری به صفحه اینستاگرامی او بزنید توصیه های زیادی درباره نحوه پخت غذا و استفاده از غذاهای طبیعی و سالم را خواهید دید که البته طرفداران زیادی دارد.

شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف