حواشی تزریق واکسن کرونا در خارج از کشور توسط شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر موفق سینما و تلویزیون که چند روزی است با حواشی مختلف درباره ویدئوی منتشر شده از او درباره تزریق واکسن در آمریکا مواجه شده است واکنش خود را در اینستاگرام نشان داد.

شهاب حسینی واکسن

این بازیگر که فیلم «آن شب» را روی پرده سینماهای آمریکا دارد در این کشور به سر می برد.

شهاب حسینی در اینستاگرام خود پس از دو روز از انتشار ویدئو عکس زیر را منتشر کرد.

شهاب حسینی درباره حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا و ماسک خود به علی پاکزاد (خبرنگار) گفت:

از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها ، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ام می کرد ، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا  شانس خود را امتحان کنیم.

در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می کنند. کل ماجرا همین بود. اتفافی که برای هر کسی می تواند بیفتد.

شهاب حسینی این روزها مشغول ساخت فیلم «Final Act» است که در آن سه بازیگر ایرانی انگلیس زبان و سه بازیگر آمریکایی و دو کودک ایرانی و آمریکایی حضور دارند.

شهاب حسینی مجری و کارگردان همرفیق که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود هر هفته میزبان چهره های مشهور به همراه یکی از رفیق هایشان است که با آنها به گفتگو می پردازد.

این بازیگر که در جشنواره کن موفق به دریافت جایزه اسکار برای فیلم فروشنده شده بود در سالهای اخیر بسیار گزیده تر کار کرده و در فیلم های اندکی حضور داشته است.

فیلم آن شب با حضور شهاب حسینی در سال 97 به کارگردانی کوروش آهاری در آمریکا ساخته شده است که اکران آن به سال 99 موکول شد. این بازیگر در سال 99 در فیلم های خانه ماهرخ به کارگردانی  شهاب ابراهیمی و اولین برف به کارگردانی حامی رمضان حضور داشت.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف