جواد عزتی و ساعد سهیلی+ عکس

لاتاری اثر عاشقانه و پر حاشیه محمدحسین مهدویان که در سال 97 در سینماها صدر گیشه را دست گرفت، با بازی به یاد ماندنی ساعد سهیلی، زیبا کرمعلی و جواد عزتی هنوز هم در ذهن مخاطبان به عنوان اثری بی نظیر حک شده است. به تازگی ساعد سهیلی بازیگر نقش امیر علی در صفحه اینستاگرام خود به خاطره بازی با این اثر سینمایی پرداخته و عکس زیبایی را از پشت صحنه فیلم منتشر کرده که در ادامه این بخش از چهره ها ویکی‌لایف مشاهده خواهید کرد.

ساعد سهیلی

همسر گلوریا هاردی به تازگی به خاطره بازی با فیلم سینمایی لاتاری پرداخته و صفحه اینستاگرام خود را با تصویری از خود در کنار جواد عزتی بروز کرد و نوشت:

پشت صحنه «لاتاری» پنج سال پیش، کنار رفیق دوست داشتنی ام

یادش بخیر

فیلم لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی یکی از فیلم های حاضر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود. محمدحسین مهدویان که تجربه ساخت فیلم هایی چون ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز را در کارنامه هنری اش دارد، در لاتاری داستان دختر و پسری را به تصویر می کشد که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند اما خانواده‌هایشان چندان موافق نیستند. آن دو یک رؤیای مشترک؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا را دارند و دچار مشکلاتی می شوند.

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی در لاتاری

ساعد سهیلی در نقش امیر علی و زیبا کرمعلی در نقش نوشین بازیگران اصلی لاتاری هستند. جواد عزتی نیز ایفاگر نقش نیما برادر نوشین است. هادی حجازی فر، حمید فرخ‌نژاد، علیرضا استادی، نادر سلیمانی، مهدی زمین‌پرداز، بهزاد فروتن، مهسا باقری و… از بازیگران لاتاری هستند.

ساعد سهیلی پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که این روزها اکران روز صفر، فیلم تحسین شده منتقدان و تماشاگران سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، در دست دارد و در این فیلم در نقش عبدالمالک ریگی با گریمی متفاوت درخشیده است.