جزییات و زندگینامه هانده آرچل+ عکس

احتمالا خیلی از شما هانده ارچل را می شناسید و دلیل این که این قسمت از ویکی‌لایف را انتخاب کردید، این است که دوست دارید در مورد او اطلاعات بیشتری داشته باشید. هانده یکی از محبوب ترین بازیگران ترکیه محسوب می‌ شود که در این مطلب، اطلاعات و حقایقی را در اختیارتان قرار می دهیم که احتمالاً بسیاری از شما از آن خبر ندارید‌. اطلاعات و حقایقی که در این بخش میخوانید، برگرفته از مصاحبه های اوست که برایتان گرداوری کرده ایم.

حقایق هانده ارچل

– کلمه هانده که نام این بازیگر است، به معنای لبخند می باشد.

این بازیگر معتقد است که نام افراد روی زندگی و شخصیت شان اثر گذار است. او عقیده دارد که لبخند راه حل کلیدی خوشبختی در زندگی است و هر دری را باز می‌ کند؛ همچنین علامت اعتماد بنفس است‌. فرقی ندارد که چه اتفاقی می‌ افتد؛ چیزی را پیدا کنید که باعث شود در هر لحظه لبخند به لبتان بیاورد.

– آهنگ ایوالا آهنگی است که همیشه به آن گوش می کند و هر زمان که تنها باشد، این کار را انجام می دهد تا بتواند متن آهنگ را با خودش تکرار کند.

– هانده گاهی اوقات عقاید خرافه ای هم دارد. عقیده دارد که اگر آرزویی را چند بار تکرار کند، احتمال تحققش افزایش پیدا می کند.

– رفتاری که خیلی از آن متنفر است، این است که بعضی از مردم در رستوران با خدمتکار ها خیلی بد رفتار می‌ کنند و او نمی‌ تواند این شرایط را تحمل کند.

– رویای بچگی او بازیگر شدن بوده است.

– به خاطر استعدادی که در نقاشی دارد، برنامه ریزی کرده تا در آینده یک نمایشگاه نقاشی به پا کند.

– هانده اظهار کرده که اگر بازیگر نمی‌ شد، حتماً یک کتابدار می بود.

– او اظهار کرد که خیلی دوست دارد تا در آینده فرزند داشته باشد و دوست دارد که فرزندانش از لحاظ ظاهری و رفتاری شبیه به ماوی باشند که البته ماوی هم شباهت زیادی به خودش دارد.

– او هرگز در مورد موضوعی که در آن سر رشته نداشته باشد، صحبت نمی‌ کند و نظر نمی‌ دهد و ترجیح می‌ دهد در چنین شرایطی سکوت کند.

– زمانی که به دبیرستان می‌ رفت، علاقه زیادی به تئاتر داشت و تمرکز و زمان زیادی را صرف آن می کرد.

– وارد شدن به دانشگاه میمار سینان، یکی از آرزو های بزرگش بود. زمانی که در این دانشگاه قبول شد، اصلا این موضوع را باور نمی کرد.

جالب‌ تر این که با وجود علاقه زیادی که به تحصیل در این دانشگاه داشت اما از سال دوم به بعد دیگر درسش را ادامه نداد و دانشگاه را کنار گذاشت و مشغول به بازیگری شد.

– هانده در بین بازیگران ترکیه بیشترین دنبال کننده را دارد که ظاهراً در اینستاگرام بیش از 20 میلیون فالوور او را دنبال می‌ کنند.

– این بازیگر عقیده دارد که اینستاگرام ابزاری برای ارتباط با کل دنیا است و به مردم اجازه می دهد تا او را همان طور که هست؛ ببینند و خودش هم عقیده دارد که بازیگران در اینستاگرام باید چهره واقعی شان را نشان دهند. البته گاهی اوقات نسبت به پست هایی که به اشتراک می گذارد، شک می کند و آن ها را پاک می‌ کند. به همین دلیل گاهی اوقات اینستاگرام را خطرناک می‌داند.

– هانده زمانی را در روز روبروی آینه می ایستد و با خودش صحبت می کند و عقیده دارد که این 10 دقیقه برایش طلایی است و تایمی است که در طول روز به خود اختصاص می دهد و در مورد هر چیزی صحبت می کند.

– اگر کنار کسی باشد که ارتعاش خوبی ندارد، خیلی راحت این موضوع را متوجه می شود و می فهمد که انرژی این فرد را دوست ندارد و احتمالاً با او صحبت نمی‌ کند و کمی هم از او فاصله می گیرد.

– هولیا دویار کسی بود که باعث شد هانده اولین بار وارد حیطه بازیگری شود.

– زمانی که از او پرسیده شد که آیا هیچ حساب فیکی در شبکه های اجتماعی دارد یا خیر، او شروع به خندیدن کرد و گفت که حساب فیک ندارد و اصلاً نیازی هم به آن پیدا نمی کند، زیرا هر کاری را که بخواهد با حساب خودش انجام می دهد.

– هانده ارچل بین دوآ لیپا و بیانسه، بیانسه را انتخاب می‌ کند. حتی به کنسرت او هم رفته و عقیده دارد که بیانسه اعجاب انگیز ترین و خارق العاده ترین است.

– پشت چهره شیرین، مهربان و بامزه هانده، یک شیر خفته است. هنگامی که عصبانی می شود، دوست دارد همه چیز را به آتش بکشد.

– هانده همیشه آرزو داشته که به فرد بسیار بزرگی تبدیل شود.

– زمانی که از او سؤال پرسیده شد؛ چند دقیقه طول می‌ کشد تا از خودش یک سلفی بگیرد، پاسخ داد بستگی به این دارد که چه کسی قرار است سلفی من را ببیند.

– هانده در دوران نوجوانی مشکلات زیادی را تجربه کرده و خودش هم بسیاری از این مشکلات را به وجود آورده است.

– هانده تمام دوران نوجوانی را با عشق به کار کردن بزرگ شد و پدرش هم از این موضوع اطلاع نداشت اما با ترک دانشگاه در سال دوم به همه نشان داد که چقدر علاقه به کار کردن دارد.

– هانده علاقه زیادی به حیوانات دارد و از آن ها حمایت می‌ کند و سگ حیوان مورد علاقه او است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف