تولد نیلوفر رجایی در پشت صحنه

نیلوفر رجایی فر بازیگر جوان کشورمان که با بازی در فصل پنجم سریال پایتخت در نقش زنی به نام الیزابت که از گروه تروریستی داعش جدا شده بود، به شهرت رسید. این بازیگر ایرانی بزرگ شده در لندن به تازگی در نقش پونه در سریال پرمخاطب خوشنام بسیار خوش درخشیده و در بین مخاطبان محبوب شده است. چنانچه در مطالب قبلی بخش چهره ها در ویکی‌لایف هم خواندید، تولد بازیگر نقش پونه در سریال خوشنام، اردیبهشت ماه نیست اما خانم بازیگر به تازگی این غافلگیری را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته است.

نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش پونه در خوشنام با انتشار ویدیویی از پشت صحنه این سریال صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد ونوشت:

خوشنام شدم تا …

خیلی نوشتم برای تک تک همکارام که به من انسانیت و عشق یاد دادن ولی نتونستم حسمو بگم وپاک کردم …

ممنونم، شما انقدر خوب بودید که از ته دلم تک تکتون رو اینجوری دوست دارم و دلتنگتون

در این ویدیو خانم بازیگر در حال فوت کردن کیکی با نام نیلوفر است، نکته جالب توجه این ویدیو پر انرژی بودن خانم بازیگر و نحوه دست زدن جالب او و حضور عوامل و بازیگران در آن است. جالب است بدانید بازیگر نقش نگار در سریال «موج اول» متولد 11 بهمن 1371 در تهران می باشد و در ویدیو وایرال شده اشاره ای به جشن تولد این بازیگر نشده است.

نیلوفر رجایی فر بازیگر سینما و تلویزیون در ایران به دنیا آمده اما از کودکی در انگلستان بزرگ شده و آنجا درس خوانده است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته فیزیک و اختر فیزیک از دانشگاه رویال لندن انگلستان می باشد و فعالیت هنری خود را از 18 سالگی با تئاتر دانشجویی در لندن آغاز نموده است، نیلوفر رجایی فر بعد از سریال های پایتخت، ممنوعه، هشتگ خاله سوسکه، موج اول در سریال رمضانی خوشنام در نقش پونه دختر خانواده ظاهر شده است.