تولد ناراحت کننده علیرام نورایی در بیمارستان

از زمان همه گیری کرونا تا کنون که این بیماری اندکی فروکش شده است، بازیگران و چهره های فراوانی درگیر این بیماری شده اند و متأسفانه برخی از آنها را از دست داده ایم. علیرام نورایی از جمله بازگران نام آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می کند و در روز تولدش در بیمارستان بستری است.

علیرام نورایی

علیرام نورایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که مخاطبان او را با فیلم هایی چون گاندو، ماتادور، قلاده های طلا و… می شناسند، به تازگی تصویری که در این بخش از ویکی‌لایف مشاهده می کنید، از خود در بیمارستان را در صفحه اینستاگرامش منتشر نموده و نوشته است:

عجیب ترین شب تولدی که تا به حال داشتم…

هجدهم فروردین بعد از چهل و پنج سال باز هم بیمارستان

از اولی هیچی یادم نمیاد و این دومی رو هیچ وقت از یاد نخواهم برد، به خاطر لطف و محبت همه شما عزیزان، خانواده، رفقای نازنینم، همکاران با معرفت، هوادارای درجه یک و همه عزیزانی که با محبتتون شرمنده ام کردین، ببخشید که نتونستم جواب تک تکتون رو بدم.

طبق مصاحبه این هنرمند ریه ایشان درگیر شده اما حال عمومی وی وخیم نیست و در حال بهبود می باشد.

خلاصه‌ی زندگینامه علیرام نورایی

علیرام نورایی متولد 18 فروردین 1356 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. او در زمینه ورزشهای رزمی فعالیت دارد و مربی ورزش پارکور در قاره کهن است.

گاندو، قلاده های طلا، پول کثیف، جابربن حیان، از نفس افتاده، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، قفسی برای پرواز، هوش سیاه، ماتادور، جاده چالوس، محکومین، سارق روح، از یاد رفته ها،روزهای ابدی و… از جمله آثاری هستند که نورایی در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

علیرام نورایی متاهل بوده و نام همسر وی صبا تاجیک می باشد، این زوج دارای فرزندی به نام نویان هستند که 31/ 6 / 1400 به دنیا آمده است.