تولد مازیار فلاحی+ عکس‌های جدید

مازیار فلاحی خواننده با احساس موسیقی پاپ کشورمان 26 مهرماه 1353 در تهران متولد شد و امروز سالروز تولد 46 سالگی این خواننده کشورمان است.

مازیار فلاحی

این خواننده پاپ نوازندگی گیتار را از سال 68 آغاز کرد و از سال 86 به صورت رسمی وارد دنیای موسیقی شد و با ترانه های فیلم مجنون لیلی به چهره ای سرشناس در دنیای هنر تبدیل شد.

  1. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ویکی‌لایف همراه باشید تا تصاویری از مازیار فلاحی به همراه مروری کوتاه بر زندگی هنری این خواننده کشورمان را در اختیارتان قرار دهیم.

مازیار فلاحی با ترانه های فیلم مجنون لیلی در میان مردم شناخته شد و بعد از آن تیتراژ فیلم و سریال هایی چون پروانگی، دلواپسی، به دنبال خوشبختی، اسب سفید پادشاه، یادم تو را فراموش، جاودانگی، یلدا، قلب یخی، هفت سنگ، نبش قلب، مینو و ترور خاموش را خواند.

این خواننده پاپ کشورمان تابحال چهار آلبوم موسیقی را روانه بازار کرده است. قلب یخی در سال 1390، لعنت به من در سال 92، ماه هفتم در سال 93 و یادم تو را فراموش در سال 96 اسامی آلبوم های این خواننده کشورمان هستند.

مازیار فلاحی علاوه بر خوانندگی تجربه بازیگری را هم در کارنامه هنری اش دارد و فصل سوم سریال قلب یخی در سال 93 و یادم تو را فراموش در سال 94 مقابل دوربین رفته است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف