تفاوت خیره‌کننده چهره‌ی بهنوش طباطبایی نسبت به 27سال پیش+ عکس

این روزها فیلمی از بهنوش طباطبایی در اینستاگرام وایرال شده است که مربوط به برنامه جدی نگیرید، حدود 27 سال پیش است. چهره این بانوی هنرمند و بازی خاطره انگیز او در جدی نگیرید، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد چرا که با گذر زمان نه تنها گرد پیری بر چهره این بازیگر 41 ساله ننشسته است بلکه بازیگر فیلم ماجرای نیمروز روز به روز زیباتر و جوانتر شده است! در ادامه این بخش از ویکی‌لایف عکس قبل و بعد بهنوش طباطبایی را منتشر نموده ایم.

بهنوش طباطبایی

 تغییر چهره بهنوش طباطبایی در گذر زمان

تغییر چهره بهنوش طباطبایی قبل و بعد از جراحی زیبایی

بهنوش طباطبایی بازیگری که این روزها با چهره زیبا دیده می شود، در سال های اولیه حضورش در تلویزیون با ظاهر متفاوتی از اکنون ایفای نقش نموده است، مقایسه چهره قبل و بعد بهنوش طباطبایی موجب بروز واکنش از طرف برخی از مخاطبان شده است و طبق نظر آنها خانم بازیگر به جز انجام ورزش حرفه ای، به لطف عمل های زیبایی زیباتر و جوانتر از سال های قبل شده است.

بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 بازیگر ایرانی است که یک خواهر بزرگتر از خود به نام تینوش دارد. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر شروع کرد و اولین بار سال 1374 در جدی نگیریم و چند سال بعد با نقش آفرینی در سریال یونس مقابل دوربین رفت.

بهنوش طباطبایی در آثاری چون ماجرای نیمروز 2:ردّ خون، غلامرضا تختی، سیانور، زیر سقف دودی،شانس عشق تصادف، یونس، پیله های پرواز، مختارنامه، از یاد رفته،میکائیل، گل های گرمسیری و… ایفای نقش نموده است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف