تحسین نگار جواهریان توسط همسرش رامبد جوان

رامبد جوان چهره بسیار معروف تلویزیون و سینمای ایران که این روزها با اجرای برنامه خندوانه بیش از پیش شناخته شده است، زندگی شخصی پیچیده و با حواشی زیادی دارد. او تا کنون سه بار ازدواج کرده و نگار جواهریان در حال حاضر همسر رامبد جوان است و این زوج صاحب دختری به نام نوردخت هستند. رامبد جوان که از زندگی خود بسیار راضی است در برنامه ای از خندوانه درباره انتخاب نام دخترش می گوید که در این بخش از چهره ها ویکی‌لایف می خوانید.

رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان

رامبد جوان در یکی از جدیدترین برنامه های سری جدید خندوانه، در قسمتی از گفتگو با میهمان برنامه، از همسرش نگار جواهریان تعریف و تمجید نمود و گفت:

آنقدر بازیگری برای نگار مهمه، انقدر مهمه، انقدر روش کار می کنه و بهش فکر می کنه، انقدر راجبش حرف می زنه، انقدر بهش می پردازه که من به عنوان یک آدم هم حرفه واقعا این ذهنیت رو ندارم به همین خاطر من خیلی بازیگری نمی کنم، من بیشتر ذهنم پشت دوربینه، مدیریتیه قضیه تو ذهن من، تا برم جلو دوربین اجرا کنم یا برم روی صحنه.

من در انتخاب کردن اسم برای کارهام به شدت ناتوانم، انقدر اذیت میشم، نمی تونم اسم انتخاب کنم، اسم بچمون هم نگار انتخاب کرد وگرنه الان اسم نداشت، نوردخت رو نگار انتخاب کرد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف