بیوگرافی کامل سینم کوبال+ عکس

سینم کوبال ( به ترکی Sinem Kobal ) متولد ۲۳ مرداد ۱۳۶۶ در استانبول؛ بازیگر زیبا و سرشناس ترک است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی کامل سینم کوبال بپردازیم.

با ویکی‌لایف همراه باشید:

خانواده و تحصیلات سینم کوبال 

پدر سینم کوبال بنام مهمت، مهندس ساختمان و مادرش با نام نورای، خانه دار است. سینم فرزند اول خانواده بوده و به غیر از خود یک برادر بنام کرم دارد. سینم بین سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۹، حدود ۸ سال رقص باله کار کرده است.

او در دوران راهنمایی، با تیم والیبالی که در آن بازی می کرد، مقام دوم مسابقات والیبال استانبول را به دست آورد و نفر اول مسابقه ایروبیک با استپ شد. این بازیگر موفق، در سال ۲۰۰۱ و پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، وارد رشته ی هنرهای تصویری و صحنه دانشکده هنر های زیبای دانشگاه بیکنت شد و مدرک لیسانس خود را از این رشته دریافت کرد.

 

آغاز کار حرفه ای

سینم برای اولین بار در ۱۳ سالگی و با سریال ددی به دنیای بازیگری قدم گذاشت. او سپس وارد کادر سریال خرم سلطان شد و با نقش عایشه به ایفای نقش پرداخت.

 

آغاز شهرت سینم کوبال با سریال سلنا و ایفای نقش اصلی سلنا آغاز شد. برادر سینم یعنی کرم نیز در این سریال، در کنار خواهرش به ایفای نقش آتاجان بایبارس پرداخته بود.

آخرین بازی سینم کوبال مربوط به سریال رو در رو در سال ۲۰۱۷ است. نقش های اصلی سریال رو در رو را سینم کوبال و بیرکان سوکولو بر عهده دارند.

 

علایق سینم کوبال 

بازیگران خارجی مورد علاقه سینم، مریل استریپ و جولیا روبرت هستند. او از بین بازیگران ترک نیز به ترکان شورای علاقمند است. طبق گفته سینم، او بسیار عجول است.

رقص و ورزش پیلاتس، جزئی جدا نشدنی از زندگی سینم هستند و دوست دارد اسب سواری را نیز یادگیری بگیرد. او مدتی بوکس کار کرده و در حال حاضر به رقص لاتین و ورزش آیکیدو مشغول است. سینم همواره صبح ها پس از بیدار شدن از خواب به موسیقی گوش می دهد.

 

قد و وزن سینم کوبال

قد سینم ۱.۷۱ سانتی متر و وزن وی ۵۳ کیلوگرم است.

همسر و دوست پسر سینم کوبال 

سینم متاهل است. او پس از آغاز رابطه با کنان ایمیرزالی اوغلو در سال ۲۰۱۴، در ۱۴ می ۲۰۱۶ با وی ازدواج کرد. این زوج دو فرزند دختر بنام های لالین و لیلا دارند. لالین در سال ۲۰۲۰ و لیلا در سال ۲۰۲۲ بدنیا آمده است.

عکس عروسی سینم کوبال و کنان ایمیرزالی اوغلو

سینم در سال ۲۰۰۹ با آردا توران ( فوتبالیست معروف)، وارد رابطه شد و در سال ۲۰۱۲ با وی نامزد کرد اما با این حال رابطه آن ها در سال ۲۰۱۳ به جدایی ختم شد. سینم قبلا با ابراهیم چلیکول (بازیگر) و کان کالیون ( فعال در زمینه وام) نیز رابطه داشته است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف