بیوگرافی و عکس های نیکی میربها؛ بازیگر جوان ایرانی

بیوگرافی نیکی میربها (کاملیا در سریال نیسان آبی)

نیکی میربها سابقه فعالیت در تئاتر دارد. او در نمایش های زیادی نظیر پدر، گور به گور، پسر، روح القدس، کوچک ترین عضو خانواده و درماندگان آخر اسفند نقش آفرینی کرده است. بارزترین بازی نیکی میربها در قاب تلویزیون به سریال نیسان آبی در نقش کاملیا اختصاص دارد.

گزیده ای از بیوگرافی نیکی میربها

نام اصلی: نیکی میربها

تاریخ تولد: 12 اردیبهشت 1377

محل تولد:  تهران

محل زندگی: تهران

وضعیت تأهل: نامشخص

پیشه یا حرفه: بازیگر تئاتر و تلویزیون

 

بیوگرافی کامل نیکی میربها

 

نیکی میربها در تله فیلم پدر ایفای نقش کرده است

نیکی میربها زاده ی 12 اردیبهشت 1377 در تهران می باشد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

نیکی میربها به عنوان یک بازیگر جدید در زمینه تئاتر، سینما و تلویزیون به اجرای نقش می پردازد. او سابقه بازی در تئاتر های مختلف ازجمله نمایش درماندگان آخر اسفند به کارگردانی حامد برغانی، روح القدس حمد مهدی دژپسند و نمایش گور به گور کاری از پارسا محمدزاده را دارد.

بارز ترین نقش آفرینی نیکی میربها در زمینه بازیگری به سریال جذاب و کمدی ” نیسان آبی” اختصاص دارد. این سریال تحت کارگردانی منوچهر هادی به تولید رسیده است.

بهتر است بدانید سریال نیسان آبی دومین کارهنری منوچهر هادی با ژانر کمدی به شمار می رود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

شروع به کار نیکی میربها

زندگی نامه نیکی میربها

نیکی میربها با حضور در نمایش های مختلف تئاتر وارد رشته بازیگری شده است. او در نمایش های پدر، گور به گور، سوئیت پلازا، روح القدس در نقش شالوئا، درماندگان آخر اسفند و کوچک ترین عضو خانواده دکتر اجرای نقش داشته  است.

او همچنین در سریال گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان و پایتخت 6 به کارگردانی سیروس مقدم نقش کوتاهی را بر عهده دارد.

اولین تجربه کاری نیکی میربها به سریال ” نیسان آبی” در سال 1400 اختصاص دارد. وی در این فیلم در نقش کاملیا حضور یافته است. سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی احسان ظللی پور با ژانری کمدی به تولید رسیده است. محتوای فیلم حکایت از دلبستگی دو دوست قدیمی به نام های جمشید و رضا نسبت به نیسان آبی است و ماجرا از آنجا  شروع می گردد.

کاملیا در فیلم نیسان آبی دختر مهران غفوریان در نقش رضا خرسند است. طلبکار رضا خرسند از کاملیا خواستگاری می کنند و از راه تهدید به زندان پدر، خواهان  ازدواج با  او میشود.

نیکی میربها در راستای اجرای نقش در فیلم نیسان آبی با بازیگران مشهوری مانند سحر قریشی، حسین یاری، بهزاد رحیم خانی، علیرضا خمسه، آرش ظللی پور، مهران غفوریان، بهزاد رحیم خانی و غلامرضا نیک خواه شروع به همکاری کرده  است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

وضعیت تأهل و ازدواج نیکی میربها

متأسفانه مورد  وضعیت تأهل و ازدواج نیکی میربها اخبار دقیقی در دسترس نمی باشد. به استناد از بعضی  روایات امکان دارد  این بازیگر تازه وجدید مجرد باشد.

علاقه مندی های نیکی میربها

 

 

نیکی میربها در تله فیلم پسر بازی کرده است

نیکی میربها به مثابه ی بازیگران مشهور سینما، تئاتر و تلویزیون از طریق پیج اینستاگرام با هواداران خود در ارتباط است. او از طریق پیج اینستاگرام تصاویر و فیلم هایی شخصی را به اشتراک می گذارد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

تله بازی های نیکی میربها

پدر پسر
درماندگان آخر اسفند  کوچک ترین عضو خانواده دکتر
روح القدس گور به گور
 سوئیت پلازا

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

آلبوم تصاویر نیکی میربها

عکس های اینستاگرام نیکی میربها

 

 

عکس های جدید نیکی میربها