بیوگرافی و عکس های محمد امین آرام طبع فوتبالیست

محمد امین آرام طبع یکی از ورزشکاران پر نبوغ و پراستعداد ایرانی است که در عرصه فوتبال مشغول فعالیت است. وی در پست مدافع چپ با پای سمت راست تخصص دارد. در کارنامه ورزشی محمد آرام طبع حضور در باشگاه های حرفه ای صبا قم، نساجی مازندران، بادران تهران، آلومینیوم هرمزگان، استقلال خوزستان، کوثر لرستان، تربیت یزد و پرسپولیس تهران به ثبت رسیده است.

چکیده ای از بیوگرافی محمد آرام طبع

نام اصلی: محمد امین آرام طبع

تاریخ تولد: 18 بهمن 1363

محل تولد: بهبهان واقع در خوزستان

وضعیت تأهل: نا مشخص

ملیت: ایرانی

قد: 1.74 سانتی متر

پیشه یا حرفه: بازیکن فوتبال پرسپولیس

 

محمد آرام طبع در پرسپولیس

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

بیوگرافی کامل محمد آرام طبع

محمد امین آرام طبع زاده ی 18 بهمن 1363 در شهر بهبهان واقع در خوزستان می باشد. وی در عرصه فوتبال به عنوان بازیکن در پست دفاع چپ مشغول فعالیت است.

محمد آرام طبع در باشگاه پرسپولیس به بازی می پردازد. وی با پای سمت راست تخصص دارد و با شماره ی پیراهن 23 در باشگاه های حرفه ای ورزشی فعالیت می کند.

محمد امین آرام طبع بازیکن فوتبالیست محبوبی است که  با قد 1.74 و وزن 78 کیلو گرم موفقیت های چشمگیری را برای تیم خود  به ارمغان آورده است.

 

محمد آرام طبع فوتبالیست

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

آغاز فعالیت محمد آرام طبع

محمد امین آرام طبع فعالیت ورزشی خود را در عرصه فوتبالیستی در باشگاه کوثر لرستان در سال 2007 میلادی مصادف با سال 1386 هجری شمسی آغاز کرد.

باشگاه کوثر لرستان یکی از تیم های حرفه ای فوتبال در ایران به شمار می رود. محمد آرام طبع در بازه ی زمانی دو سال در باشگاه کوثر لرستان حضور داشت و در دو بازی شرکت کرد.

 

زین پس در سال 1388 وارد باشگاه فوتبال شهید قندی یزد معروف به تربیت یزد شد. در طی 12 ماهی که محمد آرام طبع در این تیم حضور داشت، در بالغ بر 15 بازی شرکت نمود.

سومین باشگاه فوتبالی که محمد آرام طبع در آن حضور یافته است به نساجی مازندران اختصاص دارد. وی در این باشگاه به مدت یک سال حضور داشت و در 23 بازی شرکت کرد.

 

محمد امین آرام طبع در باشگاه حرفه ای نساجی مازندران واقع در شهر قائم شهر موفق به وارد کردن دو گل در دروازه تیم حریف شد.

پس از بازی های درخشان محمد آرام طبع حمایت های گسترده ای از جانب مردم و تیم های طرفدار وی شکل گرفت.

 

این چهره پس از باشگاه نساجی مازندران وارد باشگاه حرفه ای آلومینیوم مازندران شد و با شرکت در 26 بازی موفق به افتخار آفرینی با 3 گل شد.

حدود یک سال پس از ورود محمد آرام طبع به آلومینیوم هرمزگان، این چهره به موجب دعوت مربی وقت، عبدالصمد مرفاوی، وارد باشگاه صبای قم شد و به اوج شهرت رسید.

 

محمد امین آرام طبع در باشگاه صبای قم رکورد تعداد دفعات بازی را شکست داد و در 93 بازی استعداد پر نبوغ ورزشی خود را به نمایش گذاشت. وی در بازه ی زمانی چهار سال، موفق به وارد کردن 6 گل به دروازه تیم حریف شد.

 

محمد آرام طبع در طی این دوره زیر نظر علی دایی فعالیت می کرد. وی با سه مرتبه بازی در برابر تیم برانکو شامل یک بازی در جام شهدا و دو بازی در لیگ برتر موفق به دریافت تائیدیه برانکو شد.

سپس از سال 2016 الی 2020 در باشگاه های پرسپولیس تهران، استقلال خوزستان و بادران حضور یافت.

محمد آرام طبع در تیم صبای قم 93 بار بازی کرده است

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

وضعیت تأهل و ازدواج محمد آرام طبع

متأسفانه از وضعیت تأهل و ازدواج محمد امین آرام طبع اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

 

محمد آرام طبع بازیکن فوتبال

 

گفت و گو با محمد امین آرام طبع

با بازیکن فوتبالیستی مشهور ایرانی، محمد امین آرام طبع در خصوص شرکت در تیم های حرفه ای گفت و گو هایی صورت گرفته است. در ادامه ی مبحث بخشی از مصاحبه های محمد امین آرام طبع را بیان می کنیم:

” در دوره ای که وارد حرفه ی فوتبالیستی شدم، به دفعات مکرر آسیب دیده ام. در طی یکی از صدمه ها به شدت آسیب دیدم و برای درمان تحت نظارت دکتر قرار گرفتم.

خوشبختانه در طی صدماتی که در بازی های فوتبالیستی به من وارد شده است، رباط صلیبی پایم پاره نشده است و مصدومیت ها در حد یک کشیدگی شدید بوده اند.

 

در اکثر مواقع دوره ی نقاهت و تکمیل روند درمان حتی برای یک کشیدگی پا به مدت یک الی دو ماه به طول می انجامد.

زمانی که دچار مصدومیت شدید شدم در باشگاه حرفه ای فوتبال استقلال خوزستان در پست هافبک در مقابل پرسپولیس مشغول بازی بودم. در طی این مصدومیت، پرسپولیس از من شکایت کرد و کمیته تعیین وضعیت رای را به سود من صادر نمود.

 

زین پس پرونده شکایت به کمیته استیناف هدایت شد. شکر خدا در این مرحله نیز حکم به سود من صادر شد.

وی همچنین عنوان کرد: پرسپولیس ملزم است تا 325 میلیون تومان برای خسارت وارده واریز نماید. با این وجود من 600 میلیون تومان به پرسپولیس تخفیف دادم.”

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

عکس محمد آرام طبع

 

محمد آرام طبع و هم تیمی هایش