بیوگرافی و عکس های تراویس اسکات بهترین رپر آمریکایی

بیوگرافی تراویس اسکات (TRAVIS SCOTT) رپر پرحاشیه آمریکایی
تراویس اسکات یکی دیگر از بهترین رپرهای آمریکایی است. اوبغیر از خوانندگی در سبک رپ، در زمینه ترانه سرایی و موسیقی هم فعال است .پس  از اینکه موفق شد استعداد خود را در این عرصه  پرورش دهد اولین قرارداد حرفه ای خود را در سال 2012 با شرکت اپیک رکوردز بست.
چکیده ای از بیوگرافی تراویس اسکات
نام اصلی : ژاک برمن وبستر دوم

تولد : ۳۰ آوریل ۱۹۹۱ هوستون، تگزاس، ایالات متحده

پیشه : رپر خواننده ترانه‌سرا تولیدکننده ضبط

همسر: کایلی جنر (۲۰۱۷)

فرزند : دختر

 

 

بیوگرافی تراویس اسکات
ژاک برمن وبستر دوم که با نام هنری تراویس اسکات شناخته می شود در 30 آوریل سال 1992 میلادی در شهر هوستون تگزاس متولد شد. در طی زندگی خود او با فراز و نشیب های بسیاری درگیر  بود. به صورتیکه  که سالهای کودکی خود را در محله ی خلافکارها طی کرد.

 

مادرش کارمند شرکت اپل و پدرش علاوه بر داشتن بیزینس مخصوص  خود یک موزیسین هم بود.

در واقع اسکات در یک خانواده ی هنری بزرگ شد چرا که پدربزرگش هم جاز می زد. او دوران دبیرستان خود را در مدرسه ی الکینز طی  کرد و پس از آن به دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو رفت. البته اسکات موفق نشد دوران دانشگاه خود را باتمام برساند و پس از دو سال

تحصیل دانشگاهی، برای همیشه ترک تحصیل کرد و در  رشته ی مورد علاقه ی خود یعنی

موسیقی را  پیگیری کرد.

ورود تراویس اسکات به موسیقی
تراویس یک دوست خوب و قدیمی  به اسم  کریس هالووی دارد که هر دو دوستدار موسیقی بودند و با هم در این زمینه فعالیت و تلاش میکردند.سر انجام  با هم مصمم شدند این کار به طور  حرفه ای ترپیگیری کنند تا درآخر موفق شدند در سال 2008 نخستین  موسیقی دو نفره ی خود را منتشر کنند.

 

سال پس  از انتشار این موسیقی، تراویس با یکی ازیاران  و همکلاسی هایش به اسم او جی چس، گروه موسیقی همکلاسی را درست کردند که موفق شدند دو پروژه ی موسیقی را در دو سال متمادی یعنی سال های 2009 و 2010منتشرکنند. این گروه در گذر این سال ها با سختیها و اختلاف های بسیاریروبرو شدند ولی سرانجام موفق شدند به کمک هم به مجبوبیت  برسند. به شکلی که اگر لیست گنگ ترین رپرهای جهان در سال 2021 راتوجه کنید نام تراویس اسکات را نیز  در این لیست می بینید که نشان ازذوق هنری و استعداد او است.

 

تراویس اسکات رپر, تراویس اسکات و همسرش, خانه تراویس اسکا ت

 

 

 

ماشین های تراویس اسکات
یکی از وب سایت ها اعلام کرد که تراویس علاقه مند به ماشین های فراری است.ولی عکس دیگری از او  در کنار یک مزدای زرد دیده شد که این ماشین را در یکی از آلبوم های خود به عنوان  جک بوی معرفی کرد. در حقیقت بیشتر خواننده ها وسلبیریتی ها  سلبریتی کلکسیونی از ماشین در پارکینگ خانه هایشان دارند که شما می توانید بهترین مدل های روز جهان  را در این کلکسیون تماشا کنید 

 

زمانی که خواننده هایی مانند تراویس اسکات یک موزیک ویدیوی تازه  منتشر می کنند شما باید در انتظار دیدن یک ماشین جدید و لوکس باشید. چرا که شرکت های بزرگ خودروسازی با این افراد مشهور ، قراردادهایی بنا بر تبلیغ و رو نمایی ماشین هایشان می بندند که قاعدتا بعد ازپایان  موزیک ویدیو و تبلیغ محصولاتشان، آوانس هایی به آن ها می دهند. به همین علت ، یقینا  در پارکینگ تراویس اسکات انواع ماشین های  بوگاتی، فراری، مزدا، شیرون، مرسدس بنز، لامبورگینی و .. وجود دارد.

همسر تراویس اسکات
همسر تراویس اسکات، کایلی جنر مشهور  است. آن ها در سال 2017 میلادی با هم آشنا و وارد رابطه شدند. در اوایل آشنایی با هم سرد بودند امابتدریج پس  از زیاد شدن ملاقات ها رابطه ی آن ها نزدیکتر شد. آن ها اول فوریه ی 2018 صاحب دختری بنام استورمی  شدند.

 

 

ولی پس از یک سال یعنی در سال 2019 میان آن ها اختلافی ایجاد  که تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. گفته شده یکی از اصلی ترین علتهای  اختلاف آن ها فرزندشان است.

اما خودشان گفتند که مشکلاتشان را حل کرده اند و در اکنون رابطه ی خوبی با هم دارند.

 

 

 

 

فرزند تراویس اسکات
تراویس اسکات بعد از اینکه رابطه ی رسمی خود با کایلی جنر راآغاز کرد در سال 2018 صاحب دختری از او شد که اسمش را استورمی گذاشتند. فرزند آن ها 3 ساله است. بنا بر  گزارشاتی که در مورد اختلاف بین او و همسرش داده  شده معلوم  شده پس از این اختلافات، سرپرستی دخترش را به مادرش  یعنی کایلی جنر داده اند.

 

خانه تراویس اسکات
بی تردید یکی از مهم ترین اطلاعاتی که افراد می خواهند در مورد افرادمعروف و مورد علاقه ی خود بدانند اطلاعات و نشانی خانه ی آن ها است. تراویس در یکی از محله های اشراف نشین لس آنجلس، به اسم محله ی بندیک کانیون زندگی می کند. وی دارای گرانقیمت ترین ومجلل ترین  خانه ی این محله است به طوری  که قیمت خانه ی او را حدود 13 و نیم میلیون دلار تخمین زده اند . تراویس هنگامی که   با کایلی جنر وارد رابطه شد در این خانه سکونت کردند وبعد از جدایی از او هم فعلا تنهایی در آن زندگی می کند.

 

 

 

البته تراویس هم مثل دیگر خواننده های رپ، دوران کودکی سختی را گذرانده  است بطوری که  تا 6 سالگی پیش   مادربزرگش در محله های پایین شهر و فقیرنشین که پر از افراد خلافکار بود به سختی زندگی کرد واو می گوید هیچگاه آن روزهای سخت  را از یاد نمیبرم . ولی با کوشش وپشتکارخود موفق شد ثروت بسیاری به دست آورد به طوری که اکنون  در یکی از بهترین و مجلل ترین خانه ها زندگی می کند و  از زندگی اش بسیار  راضی است . گفته شده که خانه ی تراویس اسکاتدارای مدرن ترین وجدیدترین تجهیزات  است .