بیوگرافی و عکس های آرمین رحیمیان بازیگر جوان ایرانی

عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر

آرمین رحیمیان یکی از هنرمندان جوان و با استعداد صدا و سیما است. او با بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی خانم نرگس آبیار و در نقش عبدالمالک ریگی مشهور شد. این فیلم در سال 1398 و در تاریخ 15 خرداد در سینماهای ایران به صورت وسیع اکران شد.

چکیده ای از بیوگرافی آرمین رحیمیان

نام: آرمین رحیمیان

تولد: 18 دی 1372 در مشهد

محل زندگی : تهران

حرفه : بازیگر ، کارگردان و نویسنده

سالهای فعالیت: 1390 تا کنو

 

زندگی شخصی آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان در مشهد در یک خانواده چهار نفری بزرگ شد و یک برادر دارد. مدتی است که پدرش را از دست داده است. از وضعیت تأهل او اخبری در دسترس نیست و به نظر می رسد مجرد باشد

آرمین رحیمیان فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد

فعالیت هنری آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان متولد 18 دی ماه سال 1372 در مشهد است. در دانشکده صدا و سیما از رشته فیلمسازی با گرایش فیلنامه نویسی فارغ التحصیل شده است. او در سال 1390 مشهد را به قصد تهران ترک کرد و در آموزشگاه کارنامه حرفه ای بازیگری را دنبال کرد. حسن فتحی کسی است که در آموزشگاه کارنامه حرفه ای مدیر آموزش آرمین رحیمیان بوده و در این مدت خیلی به او کمک کرده است.

فیلم شبی که ماه کامل شد آرمین رحیمیان را مشهور کرد.

 

آرمین رحیمیان در همان سال بازی خود را با بازی در تئاتر شروع کرد و در دفاتر سینمایی آزمون بازیگری می داد تا در یکی از فیلم ها گزیده شود و برای اولین بار یکی از این دفاتر سینمایی که قبلا در آن آزمون داده بود با او تماس میگیرند  و از او برای بازی کردن جلوی دوربین دعوت می کنند. ولی نقشی که به او سپرده شد نقش سیاهی لشکر بود و آرمین رحیمیان این فرصت را مغتنم شمرد  و از آن استفاده کرد و تجربه تازه ای برای خود رقم زد و از این کار در یک روز یک اسکناس 10 هزار تومانی دستمزد گرفت.

 

آرمین رحیمیان در نمایش مری پاپینز

 

آرمین رحیمیان در صحنه تئاتر خیلی نقش آفرینی  کرده و با هنرمندان بسیاری تجربه کار در تئاتر را دارد مانند : نمایش مری پاپینز با هنرمندانی چونبهنوش طبا طبایی ، مهراوه شریفی نیا ،و احسان کرمی

 

محتوا و محور این نمایش درباره آقای بنکس و همسرش است که در پی  پرستار جدید برای فرزندانشان هستند و با استخدام مری پاپینز حوادث عجیبی برایشان اتفاق می افتد و همه اعضای خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

وی همچنین در نمایش تئاتر راهی برای فرار از روزهای سیاه زندگی بر روی صحنه رفته است.

یکی از اصلی ترین  فعالیت های آرمین رحیمیان که سبب شهرت او شد بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد در نقش عبدالمالک ریگی بود.

وی به واسطه یکی از همکارانش که در تئاتر با هم بودند از تست گریم فیلم خانم نرگس آبیار آگاه شد و مصمم شد برای این فیلم تست بدهد و او برای نقش عبدالمالک ریگی برگزیده شد که این از دشوارترین رویدادها در دنیای بازیگری آرمین رحیمیان بود چرا که عبدالمالک ریگی یکی از منفورترین چهره هایی بود که جنایات ترسناک زیادی  را مرتکب شده بود و این از ذهن مردم هرگز فراموش نخواهد شد  وکار را برای آرمین رحیمیان سخت می کرد. اما او با وجود دشواریها و مخالفت مادرش توانست در بازی این نقش موفق باشد و مشهور شود.

ایفای نقش آرمین رحیمیان در تئاتر

 

آرمین رحیمیان در یکی از گفتگوهایش با خبرنگاران می گوید : وقتی که برای نقش عبدالمالک ریگی انتخاب شدم مادرم به شدت مخالف بود ولی من نمی خواستم این موقعیت را از دست بدهم و برای بازی نقش عبدالمالک و فرو رفتن در نقش او و شناخت هر چه بیشتر روحیات، رفتار و حرکات او تلاش های زیادی کردم.

چندین فیلم آرشیوی از بازجویی های او را دیدم تا بتوانم مانند او رفتار کنم و صحبت  کنم و همچنین داشتن ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با مردم سیستان که برای بهتر بازی کردن  نقش عبدالمالک ریگی بود.

آرمین رحیمیان در سال 1397 نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

از جدیدترین  کارهای آرمین رحیمیان می توان به میدان سرخ اشاره کرد.

 

نمایش مری پاپینز یکی از فعالیت های تئاتری آرمین رحیمیان است

 

آرمین رحیمیان در نویسندگی و کارگردانی نیز فعالیت دارد و تا به الان سه فیلم کوتاه ساخته است که اچندی قبل  فیلم کوتاه یک دوم به نویسندگی و کارگردانی خودش به آخر رسیده است و پس از طی کردن مراحل فنی برای پخش جهانی آماده خواهد شد. در این فیلم بازیگرانی مانند : گلنوش قهرمانی،عماد امامی نیا و فاطمه مرتضایی به اجرای نقش پرداخته اند.

 

عکس های جدید آرمین رحیمیان

یکی ازبارزترین خصوصیات این بازیگر جوان و با استعداد بازی کردن در صحنه تئاتر، تلویزیون و سینما است که او را از سایر بازیگران جدا میسازد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف