بیوگرافی ونتورث میلر بازیگر مشهور آمریکایی

بیوگرافی و عکس های ونتورث میلر بازیگر انگلیسی

ونتورث میلر متولد 2 ژوئین 1972 در انگلستان است. او فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون می باشد. ونتورث میلر با نژادی بریتانیایی به سبب ایفای نقش در سریال فرار از زندان در نقش مایکل اسکافیلد، استوکر، فلش و مخفی کاری مشهور شد.

چکیده ای از بیوگرافی ونتورث میلر

نام اصلی: ونت ورت ارل میلر سوم

تاریخ تولد: 2 ژوئن 1972

محل تولد: منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر واقع در انگلستان

محل زندگی: ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

قد: 185 سانتی متر

پیشه یا حرفه: بازیگر

 

بیوگرافی کامل ونتورث میلر

ونتورث میلر به موجب هنرنمایی در سریال فرار از زندان به شهرت جهانی رسید

 

ونتورث میلر زاده ی 2 ژوئین 1972 در منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر واقع در انگلستان می باشد. وی فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون است.

ونتورث میلر یک هنرمند پر آوازه آمریکایی است که به خاطر تولد در انگلستان در یک خانواده آمریکایی، از تابعیت آمریکایی و انگلیسی برخوردار است. او  دارای دو خواهر با نام های جیلیان و لی می باشد.

ونتورث میلر به سبب نقش آفرینی درسریال فرار از زندان در نقش مایکل اسکا فیلد به شهرت جهانی رسید.

پدر ونتورث میلر، وِنتوُرت ای. میلرِ دوم نام دارد و در عرصه آموزگار و وکیل اشتغال به کار دارد. ونتورث میلر دوم، تباری آلمانی، جاماییکایی، آفریقایی- آمریکایی و انگلیسی دارد.

مادر او هم روکسان پالم نام دارد و آموزگار آموزش کودکان استثنایی می باشد. خانم روکسان پالم، یک سفید پوست انگلیسی است که دارای تبار فرانسوی، هلندی و روسی می باشد.

خانواده میلر در سال 1973 از منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر به محله پارک اسلوپ واقع در بروکلین نیوریورکتغییر مکان دادند.

ونتورث میلر در دوره نوجوانی در دبیرستان دولتی میدوود در بروکلین مشغول تحصیل بوده است. اودر سال 1990 میلادی به خاطر اصرار های والدین به دبیرستان کواکر ولی در پنسیلوانیا انتقال یافت و در خصوص شرکت در کلاس های آماده سازی دانش آموزان برای کالج آماده شد.

این چهره پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان وارد دانشگاه پرینستون در نیوجرسی شد. ونتورن میلر در مدت زمان اشتغال به تحصیل در دانشگاه عضو باشگاه های مستعمراتی و چهاردیواری شد. او همچنین در گروه آکاپلا، با صدای باریتون به نام تایگرتونز آواز خواند.

ونتورث میلر سابقه حضور در دو موزیک ویدئو ماریا کری به نام های “اینطوریه” و “ما به هم تعلق داریم” دارد. این دو موزیک ویدئو توسط کارگردان سریال فرار از زندان، برت رتنر تهیه شده است. خوب است بدانید زمینه های آشنایی و کشف استعداد ونتورث میلر برای هنر نمایی در سریال فرار از زندان در موزیک ویدئو ماریا کری کشف شد.

آغاز فعالیت ونتورث میلر

بیوگرافی و عکس های ونتورث میلر بازیگر انگلیسی

ونتورث میلر متولد 2 ژوئین 1972 در انگلستان است. او فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون می باشد. ونتورث میلر با تباری بریتانیایی به سبب ایفای نقش در سریال فرار از زندان در نقش مایکل اسکافیلد، استوکر، فلش و مخفی کاری به شهرت رسیده است.

چکیده ای از بیوگرافی ونتورث میلر

نام اصلی: ونت ورت ارل میلر سوم

تاریخ تولد: 2 ژوئن 1972

محل تولد: منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر واقع در انگلستان

محل زندگی: ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

قد: 185 سانتی متر

پیشه یا حرفه: بازیگر

 

بیوگرافی کامل ونتورث میلر

ونتورث میلر به موجب هنرنمایی در سریال فرار از زندان به شهرت جهانی رسید

ونتورث میلر زاده ی 2 ژوئین 1972 در منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر واقع در انگلستان می باشد. وی فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون است.

ونتورث میلر یک بازیگر مشهور آمریکایی است که به خاطر تولد در انگلستان در یک خانواده آمریکایی، از تابعیت آمریکایی و انگلیسی برخوردار است. وی دارای دو خواهر با نام های جیلیان و لی می باشد.

 

ونتورث میلر به موجب هنر نمایی در سریال “فرار از زندان” در نقش مایکل اسکافیلد به شهرت جهانی دست یافته است.

پدر ونتورث میلر، وِنتوُرت ای. میلرِ دوم نام دارد و در عرصه آموزگار و وکیل مشغول فعالیت است. ونتورث میلر دوم، تباری آلمانی، جاماییکایی، آفریقایی- آمریکایی و انگلیسی دارد.

مادر او نیز روکسان پالم نام دارد و معلم آموزش کودکان استثنایی می باشد. خانم روکسان پالم، یک سفید پوست انگلیسی است که دارای تبار فرانسوی، هلندی و روسی می باشد.

خانواده میلر در سال 1973 از منطقه چیپینگ نورتون، آکسفوردشر به محله پارک اسلوپ واقع در بروکلین نیوریورک مهاجرت کردند.

ونتورث میلر در دوره نوجوانی در دبیرستان دولتی میدوود در بروکلین مشغول تحصیل بوده است. وی در سال 1990 میلادی به خاطر اصرار های والدین به دبیرستان کواکر ولی در پنسیلوانیا منتقل شد و در خصوص شرکت در کلاس های آماده سازی دانش آموزان برای کالج آماده گشت.

 

این بازیگر  پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان وارد دانشگاه پرینستون در نیوجرسی شد. ونتورن میلر  مدت زمان اشتغال به تحصیل در دانشگاه عضو باشگاه های مستعمراتی و چهاردیواری شد. وی همچنین در گروه آکاپلا، با صدای باریتون به نام تایگرتونز آواز خواند.

 

ونتورث میلر سابقه حضور در دو موزیک ویدئو ماریا کری به نام های “اینطوریه” و “ما به هم تعلق داریم” دارد. این دو موزیک ویدئو توسط کارگردان سریال فرار از زندان، برت رتنر تهیه شده است. جالب است بدانید زمینه های آشنایی و کشف استعداد ونتورث میلر برای هنر نمایی در سریال فرار از زندان در موزیک ویدئو ماریا کری کشف شد.

 

آغاز فعالیت ونتورث میلر

 

عکس های ونتورث میلر

 

ونتورث میلر در سال 1995 میلادی در خصوص یادگیری حرفه ی هنر پیشگی به لس آنجلس نقل مکان کرد. این چهره در سال 1998 میلادی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی “بافی قاتل خون آشام ها” وارد عرصه بازیگری شد. ونتورث میلر در فیلم تلویزیونی بافی قاتل خون آشام ها به عنوان یک بازیگر مهمان در قسمت ماهی شود، در نقش گیج پترونزی حضور یافت.

 

اولین  نقش اصلی ونتورث میلر در عرصه سینما به فیلم “ننگ بشری” در سال 2003 میلادی اختصاص دارد. او در فیلم ننگ بشری در نقش کلمن سیلک جوان، پسری که در حال جنگ با گذشته است، به عنوان شخصیت سر فیلیپ آنتونی هاپکینز هنر نمایی کرد.

ونتورث میلر برای اجرای نقش به عنوان یک بوکسور از یک رژیم غذایی چهار ماهه پیروی کرد.

پس از این  ونتورث میلر در سال 1998 برای هنر نمایی در قاب تلویزیون در فیلم “گیج پرتونزی” در نقش یک دانش آموز دعوت شد.

برجسته ترین کار هنری ونتورث فیلد به مجموعه تلویزیونی “فرار از زندان ” اختصاص دارد. ونتورث در سریال فرار از زندان در 6 فصل جذاب و دیدنی در نقش “مایکل اسکافیلد” هنر نمایی کرده است.

ونتورث میلر در سریال فرار از زندان نقش یک برادر دلسوز را بر عهده دارد که برای آزادی بردارش از بند جرم مرتکب نشده، نقشه هایی را طراحی می کند.  شخصیت مایکل اسکافیلد دارای یک خالکوبی کامل بر روی بدن بوده است.

او  به سبب ایفای نقش بی نظیر در سریال فرار از زندان در سال 2005 جایزه بهترین بازیگر گلدن گلوب را دریافت کرده است.

 

وضعیت تأهل و ازدواج ونتورث میلر

ونتورث میلر در اوت سال 2013 به صورت رسمی خود را به عنوان یک همجنسگرا معرفی کرد. وی به خاطر اقلیت جنسی همجنسگرا تاکنون با هیچ جنس مخالفی ازدواج نکرده است.

 

علاقه مندی های ونتورث میلر

 

ونتورث میلر به فیلم نامه نویسی علاقه مند است. او با نام مستعار “تد فالک” در عرصه فیلم نامه نویسی شرکت می کند. یکی از فیلم نامه های نتورت میلر، ” Stoker” نام دارد که در سال 2013 نوشته شده است. در این فیلم نامه نیکول کیدمن و میا واشیکوفسکا هنرنمایی می کنند.

جالب است بدانید ونتورث میلر نسبت به سگ و گربه حساسیت دارد. او از طریق پیج رسمی اینستاگرام با هواداران خود در ارتباط است. میلر در اکانت اینستاگرام تصاویر و ویدئو هایی از زندگی خصوصی خود

به اشتراک می گذارد.

گفت و گو با ونتورث میلر

ونتورث میلر به فیلم نامه نویسی علاقه مند است

به سبب اقلیت جنسی ونتورث میلر و هنر نمایی های بی نظیر او گفت و گو هایی با این هنرمند پرنبوغ صورت گرفته است.

در ادامه بخشی از مصاحبه های ونتورث میلر را بیان می کنیم:

“هنگامی که در دوره نوجوانی به سر میبردم، به سبب تمایل جنسی نسبت به مردان اقدام به خودکشی کردم. در این مدت  به افسردگی مبتلا شدم و به پرخوری عصبی روی آوردم.

در مسیر بازیگری با ناراحتی ها، موانع و شکست های زیادی رو به رو شدم. من توانستم با علاقه ای که به کار  بازیگری دارم، از پس تمام مشکلات برآیم. گمان می کنم مثل یک موجودی که برای زنده ماندن احتیاج  به اکسیژن دارد، من هم برای ادامه زندگی به بازی در فیلم و سریال های گوناگون نیازمند هستم.

به عقیده من ماریا کری به عنوان یک ترانه نویس، خواننده و بازیگر آمریکایی چهره ای جهانی دارد. من به سبب حضور در موزیک ویدئو ماریا کری تجربه همکاری با این فرد را دارم. همکاری با ماریا سبب  شد فرصت های زیادی  برای شهرت من فراهم شود. ”

 

افتخارات و جوایز ونتورث میلر

ونتورث میلر بازیگر

ونتورث میلر به سبب اجرای نقش در سریال فرار از زندان، لکه انسان، استوکر و فلش جوایز و افتخارات زیادی را کسب کرده است.

در ادامه بخشی از افتخارات ونتورث میلر را بیان می کنیم:

• نامزد جایزه قرقره سیاه به عنوان بهترین بازیگر مرد در سال 2004 به موجب هنر نمایی در لکه انسان

• نامزد جایزه گلدن گلوب در سال 2005 به عنوان بهترین بازیگر مرد

• نامزد جایزه کیوان به عنوان بهترین بازیگر مرد تلویزیون در سال 2005

• کسب مقام دوم براوو اتو به عنوان بهترین ستاره مرد تلویزیون در سال 2007

• برنده جایزه کیوان به عنوان بهترین نقش اول مهمان در سال 2015