بیوگرافی ناصر پورکرم خواننده پاپ

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,ناصر پورکرم خواننده پاپ

ناصر پورکرم خواننده پاپ

ناصر پورکرم خواننده پاپ کشورمان، متولد 30 شهریور 1366 از شهرستان بندر خمیر در استان هرمزگان می باشد. او در سبک موزیک بستک آهنگ های زیادی را خوانده است و با خوانندگانمشهوری مانند معین راهبر، حامد برادران، رضا صادقی و … همکاری هایی داشته است . همین طور او نوازنده کیبورد و گیتار می باشد واولین اثر خود را تحت عنوان صدای جنوبی منتشر کرد.

چکیده ای از بیوگرافی ناصر پورکرم:

نام: ناصرپورکرم

تاریخ تولد: 30 شهریور 1366

محل تولد: شهرستان بندر خمیر در استان هرمزگان

زمینه تخصصی: خواننده

ژانر کاری: پاپ

سال شروع کاری: ۱۳۸۷

ساز تخصصی: گیتار، کیبورد

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

 

بیوگرافی ناصر پورکرم:

ناصر پورکرم خواننده پاپ، در تاریخ 30 شهریور سال 1366 در شهرستان بندر خمیر در استان هرمزگان به دنیا آمد. او در سبک موزیک بستک کارهای زیادی را خوانده است و با هنرمندان بزرگی مانند معین راهبر، حامد برادران، رضا صادقی و … همکاری هایی داشته است. وی تاکنون موزیک های موفق زیادی از جمله ناز داره، ناز نکن، پشیمونم و … را داده است.

 

ناصر پورکرم وقتیکه  که 8ساله بود در گروه ترانه استاد رادمهر فعالیت موسیقی خود را شروع کرده بود .

 

همچنین این خواننده محبوب ایرانی با کمک همراهی برادرش عبدالعزیز سازهای گیتار و کیبورد را یاد گرفته است. هرچندسن بالایی نداردولی بالغ بر چند دهه است در زمینه موسیقی فعالیت می کند .

 

ایشان می گوید که سال ها به زبان محلی آهنگ اجرا کرده است که اولین قطعه موسیقی در سال 1388 با نام ” صدای جنوبی ” منتشر شده است .

 

شهرام محمودی ملی پوش والیبال کشور عزیزمان دوست صمیمی ایشان است که باپشتیبانی و تشویق های او حرفه موسیقی را به طور جدی پیگیری کرده است .

 

آقای پورکرم اکثر آهنگسازی های آهنگ های خود را انجام داده است. همین طور حامد برادران و مسعود جهانی تنظیم کننده تعداد زیادی از قطعات این خواننده عزیز بوده اند .

 

آهنگ ناز نکن یکی از معروف ترین آهنگ های ناصر پور کرم است که محبوبیت خاصی دربین هواداران موسیقی دارد.

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم خواننده پاپ

بیوگرافی ناصر پورکرم

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

 

ازدواج ناصر پورکرم

از ازدواج ناصر پورکرم اطلاعی در دسترس نیست.

 

قسمتی از مصاحبه با ناصر پور کرم

آقای پورکرم، چطور پای در دنیای موسیقی گذاشتید؟

من در خانواده‌ای هنردوست به دنیا آمدم. برادرم عبدالعزیز پورکرم، خواننده‌ای صاحب‌نام در جنوب ایران بود وهمه دوستداران موسیقی محلی هرمزگان، او را به‌خوبی می‌شناسند. عبدالعزیز با سختی‌های فراوان، موسیقی را فرا گرفت. تمرین‌های مداوم و پشتکار مثال‌زدنی او سبب شد من نیزدلباخته موسیقی شوم. هنگامی که فقط هشت سال سن داشتم در گروه سرود استاد رادمهر، فعالیت موسیقایی راشروع کردم و با تعلیم و حمایت برادرم، سازهای کیبورد و گیتار را آموختم.

همان‌طور که اشاره کردید برادرتان ازجمله چهره‌های معروف موسیقی در جنوب ایران به شمار می‌رود. چرا شما در ژانری کاملاً متفاوت به فعالیت پرداختید؟

عبدالعزیز، حق استادی بر گردن من دارد، اما اجازه داد به کشف و شهود بپردازم و هر آنچه را تمایل دارم، انتخاب کنم. موسیقی جنوب در گوشت و پوست و خون من است و اصلاً نمی‌توان این موسیقی را از وجودم جدا کرد، اما تمایل داشتم دایره مخاطبانی به وسعت ایران داشته باشم.

 

متأسفانه موسیقی‌های محلی فقط در خود مناطق شنیده می‌شوند و فقط تعداد کمی از مخاطبان جدی و محققان حوزه موسیقی در سایر نقاط ایران به شنیدن این موسیقی ها علاقه‌مند هستند، ولی هنگامی که  شما به زبان فارسی می‌خوانید، هشتاد میلیون ایرانی درگوشه وکنار سرزمین مادری‌مان و شاید بسیاری در فراسوی مرزها، صدایتان را بشنوند و با شما ارتباط برقرار کنند.

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

 

چرا فعالیت حرفه‌ای شما دچار وقفه شد؟

من متولد بندر خمیر در استان هرمزگان هستم. طبیعتاً فعالیت حرفه‌ای در زادگاه من انچنان راحت نیست. ورود جدی و حرفه‌ای به عرصه خوانندگی،نیاز  به سرمایه‌گذاری و امکانات زیادی است. برای رسیدن به این هدف باید راهی پایتخت می‌شدم. مسافت زیاد بندرعباس تا تهران و دلتنگی‌های مادرم باعث ایجاد وقفه‌ای بین فعالیت‌های من شد.

 

سال 91 قطعه “جدا بودی” از استاد حسین وفادار را بازخوانی کردم. درپی آن با معین راهبر آشنا شدم و حمایت‌های او باعث شد در تهران ساکن شده و به‌صورت جدی روی خوانندگی تمرکز کنم. در ادامه دوستی عمیقی میان ما شکل گرفت. قطعات “بی‌وفا” و “دلتنگم” محصول همکاری ما در آنزمان بود که سال‌های 92 و 93 منتشر شد. این دو قطعه مورد استقبال قرار گرفتند و تاحدی نام مرا در بازار موسیقی مطرح کردند، حتی خوانندگان سرشناسی مانند رضا صادقی به تعرف وتشویق از آن آثار پرداختند.

 

رضا صادقی شایدمعروفترین خواننده حال حاضر جنوب باشد. البته پیش‌تر نیز خوانندگانی مثل مرحوم ناصر عبداللهی توانستند نام خود رابالاتر از گستره جغرافیایی جنوب مطرح کنند. شما چه هدف و آینده‌ای را برای خود متصور هستید؟

خوانندگانی که اسم بردید، جزو افتخارات جنوب بخصوص استان هرمزگان هستند.خیلی از جوانان بندر آرزو دارند روزی جا پای آن‌ها بگذارند. ناصر عبداللهی، صدایی بی‌تکرار در موسیقی پاپ ایران بود. چهره‌های بسیاری را دیدیم که در اوایل ورود به عرصه موسیقی، سعی در تقلید صدای خوانندگانی داشتند، اما تا الان کمترکسی توانسته به تقلید از سبک و صدای ناصر عبداللهی بپردازد. رضا صادقی هم استایل و صدای خاص خود را داشته وهواداران پر و پا قرصی دارد.همه تلاشم در همه سال‌ها مبتنی بر همین اصول بوده است؛ کوشیدم مانند کسی نباشم و سبک و صدای خودم را داشته باشم.

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

 

 

جدیدا قطعه‌ای با صدای شما منتشر شده و تعداد دانلودها نشان از استقبال مخاطبان دارد. قطعه “ساحل” چگونه شکل گرفت؟

ترانه‌سرا و آهنگساز قطعه “ساحل”، هادی زینتی بوده و تنظیم اثر را نیز فرید ایمانی بر عهده داشته است. این قطعه با گرفتن مجوز از دفتر موسیقی منتشر شد. همان‌طور که فرمودید مردم، استقبال خوبی از “ساحل” داشتند. پیام‌های دلگرم کننده بسیاری دریافت کردیم که سبب شد خستگی‌مان در برود. “ساحل”، قطعه‌ای عاشقانه و آرام است.

 

بازار امروز موسیقی به‌خصوص موسیقی پاپ، بیشتر فضاهای ریتمیک را میطلبد و به همین خاطر عمدتاً قطعاتی شش و هشت همین دلیل یا ترنس تولید می‌کنند. فکر می‌کنید قطعات عاشقانه باز هم هواداران گسترده‌ای داشته باشند؟

موسیقی عاشقانه تا ابد مخاطبان خودش را دارد. قطعات عاشقانه‌ای که دهه‌ها قبل؛ چه در ایران و چه در دیگر نقاط دنیا تهیه و منتشر شده‌اند، هنوز هم شنیده می‌شوند. نسل‌هایی که در زمانآفریدن اثر به دنیا نیامده بودند، امروز قطعات عاشقانه قدیمی را می‌شنوند و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند؛ پس موسیقی عاشقانه هیچ‌وقت قدیمی وکهنه نمی‌شود، چون عشق همیشه تازه و زنده است. هر کدام از ما ده‌ها قطعه خاطره‌انگیز در ذهن داریم که شاید 20، 30 و حتی 50 سال از هنگام تولیدشان گذشته باشد،اما بارها و بارها گوششان می‌دهیم و مثل روز اول از شنیدنشان لذت می‌بریم.

 

در یک جمله ناصر پورکرم از چه وقتی تصمیم گرفت خواننده شود و البته اعضای خانواده چقدر در گرایش به موسیقی در وجود شما نقش داشتند؟

من در خانواده‌ای هنردوست، پرورش پیدا کردم و پدربزرگ و مادربزرگم دستی بر آتش هنر داشتند. مادربزرگم، صاحب صدایی خوش بود و لالایی‌های بسیار دل‌نشینی می‌خواند. در جنوب کشور، لالایی‌های محلیِ خیلی قدیمی و درعین‌حال زیبایی، سینه‌به‌سینه گشته‌اند و به نسل امروز رسیده‌اند. برادرم در خانه مادربزرگم بزرگ شد؛ لالایی‌های مادربزرگم بر او تأثیر خیلی زیادی گذاشت و باعث تمایل او به موسیقی محلی خطه جنوب شد. درجقیقت حشرونشر برادرم با پدربزرگ و مادربزرگم سبب شد لحن و نوای موسیقی جنوب در وجودش شکل بگیرد.

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,ازدواج ناصر پورکرم

زندگینامه ناصر پورکرم

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,مصاحبه با ناصر پور کرم

عکس ناصر پورکرم

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,عکس ناصر پورکرم

تصاویر ناصر پورکرم

 

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,تصاویر ناصر پورکرم

ناصر پورکرم

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم خواننده پاپ

بیوگرافی ناصر پورکرم

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,زندگینامه ناصر پورکرم

ناصر پورکرم خواننده پاپ

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,مصاحبه با ناصر پور کرم

بیوگرافی ناصر پورکرم خواننده پاپ

 

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,عکس ناصر پورکرم

زندگینامه ناصر پورکرم

 

 

ناصر پورکرم,بیوگرافی ناصر پورکرم,تصاویر ناصر پورکرم