بیوگرافی مرتضی اشرفی خواننده پاپ کشور

بیوگرافی مرتضی اشرفی

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

مرتضی اشرفی خواننده پاپ

مرتضی اشرفی خواننده پاپ ایرانی در زمینه ی خوانندگی، چندین سال فعالیت داشته است.شیوه کاری اوپاپ است و بسیاری آهنگ های با سبک ریتم جدید و غمگین و همین طور عاشقانه است.

چکیده ای از بیوگرافی مرتضی اشرفی

نام: مرتضی اشرفی

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

حرفه: خواننده

سبک: پاپ

 

بیوگرافی مرتضی اشرفی

جدیدا یک خواننده به نام مرتضی اشرفی بسیارمعروف شده است. آهنگ های این خواننده را مردم گوش می دهند و هواداران زیادی پیدا کرده است. این خواننده که با صدای خوب، که خیلی خوش تیپ و جذاب است، اطلاعات زیادی از زندگی شخصی خود را اشکار نکرده است.

 

مرتضی اشرفی در تهران بدنیا است و گویاپدر و مادر او مازندرانی هستند و او اصالت مازندرانی دارد. در رابطه با سن این هنرمند اطلاعی نداریم ولی حدس می زنیم که او متولد دهه 60 باشد.

 

بیوگرافی مرتضی اشرفی ,مرتضی اشرفی,مرتضی اشرفی خواننده پاپ

بیوگرافی مرتضی اشرفی خواننده

شروع کار هنری مرتضی اشرفی

مرتضی اشرفی بسیاری از آهنگ های خود را مثل مهدی جهانی و علیشمس با دوست صمیمی خود مجید مکس همکاری دارد البته او تک اهنگ های زیادی دارد که خودش تنها خوانندگی کرده است.

 

یکی از آهنگ هایی که مرتضی اشرفی و مجید مکس تولید و منتشر کرده اند، در یک سایت بالاترین  بازدید را داشته است. این موضوع باعث شده که این هنرمند به شدت مشهور شود و طرفداران بسیاری به دست آورد.

 

چنانچه بخواهیم درباره سبک آهنگ های این هنرمند بگوییم، لازم است بگوییم که بسیاری کارهای او ریتم غمگین و عاشقانه دارد یعنی دقیقا سبک مورد علاقه ی جوانان امروزی. یکی از علل مشهور شدن او نیز فعالیت او در این زمینه بوده است.

به نظر می آیدکه این هنرمند مجرد است و تا کنون ازدواج

نکرده است.

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف