بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر جوان ایرانی مجموعه: دنیای بازیگران

بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر مشهدی + تصاویر

سحر نظام دوست هنرمند جوان تئاتر ، تلویزیون و سینما است. این بازیگر جوان فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره مشهد است و در همین رشته نیز فعالیت دارد. متولد 28 مهرماه 1370 است و در یک خانواده پنج نفری زندگی می کند. تک دختر است و دو برادر دارد. یکی از هنرمندان پر کار و مستعد کشورمان است.

چکیده ای از بیوگرافی سحر نظام دوست

نام: سحر نظام دوست

تولد : 28 مهرماه 1370

محل تولد : مشهد

تحصیلات :  فارغ التحصیل لیسانس بازیگری

حرفه : بازیگر

 

بیوگرافی سحر نظام دوست:

سحر نظام دوست از چهره زیبا و جذابی برخوردار است و هواداران ویژه خود را دارد. او در فضای مجازی پر کار و بی حاشیه  است و عکس های زیبای خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام پر کار است و بیش از دویست و سی هزار نفر فالوور دارد.

سحر نظام دوست از اندام زیبایی هم برخوردار است و لباس های طراحی شده زیبایی می پوشد و با قد بلندی که دارد این زیبایی دو چندان می شود. شما نیز می توانید از لباس های طراحی شده او نهایت استفاده را ببرید و ایده بگیرید. او با 173 سانتی متر قد جز بازیگران قد بلند به حساب می آید  .

عکس های اینستاگرام سحر نظام دوست

فعالیت های سحر نظام دوست

سحر نظام دوست به غیر از حرفه بازیگری،به صورت بسیار جدی پیانو می نوازد و همچنین در ساختمان سازی به عنوان شغل دوم پر تلاش است  و برادرش نیز در این راه با او همکار است. سحر نظام دوست می گوید : من عاشق خلق کردنم. از خلق یه کاراکتر جدید روی پرده سینما  بگیر تا خلق یه اثر هنری روی دیوار یا حتی نقش و نگارهایی با حال و هوای خودم روی سقف ساختمونی که بعد از کامل شدنش  قراره خانواده هایی لحظات رنگارنگ زندگیشونو زیر سقفش بگذرونند و همینطور چیدن کلمات در غالب احساساتم…  پس از هر چه که خراب  کند و ویرانی بیافریند بیزارم مثل جنگ.

سحر نظام دوست از ساختمان سازی به عنوان شغل دوم می گوید همچنان عاشق شغل اصلی خود که هنر پیشگی  است می ماند.

فعالیت هنری سحر نظام دوست در تئاتر

سحر نظام دوست خیلی فعال است و دوست دارد همه چیز را از نزدیک ببیند و حس کند جوری  که با حضور در معدن گفت : از نزدیک حس و لمس کردم سختی کار معدنچیان عزیز و حرفی ندارم.

سحر نظام دوست و همسرش, فیلم های سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر

 

 

ویژگی اخلاقی سحر نظام دوست

از خصوصیات  اخلاقی سحر نظام دوست می توان بسیار با احساس بودن و خونسرد بودن این بازیگر جوان اشاره کرد. ممکن است  بتوان گفت داشتن این ویژگی هاست که او سفیر مهربانی خیریه مهر طوبی است.

سریال بی بی گندم یکی از کارهای معروف سحر نظام دوست است

فعالیت های سحر نظام دوست در حوزه ی بازیگری

سحر نظام دوست در دوران دانشجویی خود اولین کار خود را در صحنه تئاتر آغاز کرد و در داستان آدم و حوا نقش حوا را به کارگردانی آقای فرزاد محمد علی بازی کرد. او وقتی برای نخستین بار  در تلویزیون حاضر شد  23 ساله بود و در سریال پنج دری که آقای امین امانی کارگردانش بود به اجرای نقش پرداخت.

گرچه موفقیت این اثر زیاد نبود ولی تجربه خوبی برای سحر نظام دوست محسوب میشود  زیرا با بازیگران و هنرمندانی مانند شهر بانو موسوی ، سیاوش قاسمی ، عباس محبوب و سید جواد زیتونی همکاری داشت.

 

فیلم بگو که واقعیت ندارد یکی از کارهای هنری سحر نظام دوست است

 

این خانم بازیگر در سال 1396 با بازی در چند سریال پر بیننده   سینما و تلویزیون توانست خود را به مردم معرفی کند. در این سال سحرنظام دوست با ایفای نقش  در سریال بی بی گندم به کارگردانی برادران علی امانی و امین امانی توانست با استعداد  خود و اجرایی که  که در سریال داشت خود را در بین مردم مطرح کند.

بازی در این سریال سبب شد بر تجربه های سحر نظام دوست افزوده شود و تجربه همکاری با بازیگرانی  چون زهرا خضرایی، کیانوش گرامی، یوسف صیادی  و نیما شاهرخی  را داشته باشد. یکی از کارهای مهم دیگر سحر نظام دوست در سال 1396 بازی در فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد مؤتمن است.

 

یکی از ویژگیهای  مهم این بازیگر بازی کردن در تلویزیون و نیز سینما است. او در این سال ها با هنرمندان بسیاری همکاری داشته که تنها با خانم بازیگر شیوا عدالت خواه 2 مرتبه تجربه همکاری دارد.

 

سحر نظام دوست بازیگر ایرانی

 

جدیدا نیز در سریال نمایش خانگی میدان سرخ در نقش نقره ظاهر شده است که به زودی به بصورت ویژه  ازفیلیمو منتشر خواهد شد.

در این سریال بازیگرانی چون : سحر نظام دوست ، آرمین رحیمیان ، مهتاب کرامتی ، مسعود کرامتی ، علی مصفا ، امید روحانی ، ستاره اسکندری ، امیر حسین آرمان ، کاظم سیاحی ، بهدخت ولیان و…. انقش آفرینی کرده اند .

 

سحر نظام دوست در پاسخ  خبرنگاری که از او پرسیده بود چه پیشنهاد هایی به شما شده ؟ دوست دارید خود را کجا ببینید ؟ اینگونه جواب میدهد:

همه مایلند بازیگر هالیوود باشند. پیشنهاد همکاری با شبکه جم را داشتم ولی من مایل نیستم  ایران را ترک کنم و به ترکیه بروم. هدف من از بازیگر شدن ماندگار ماندن و ثبت شدن است.

در نهایت  همه یک روز از این دنیا میروند پس چه خوب است که تصویر زیبا از خودمان در ذهن دیگران به یادگار بگذاریم . همه بازیگران ما در ذهن مردم زنده هستند و من دوست ندارم بمیرم و می خواهم همیشه زنده بمانم بنابراین تمایل دارم در ایران بمانم و نامم ماندگار شود.

 

 

فیلم های سحر نظام دوست

هویت  بگو که واقعیت ندارد
 جنون آلما
سلوی  بار دیگر بنگر
بدهکاران به بهشت نمی روند پنج دری
 خط آبی است  فرار از زندان

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف