بیوگرافی امیر علی صادقی فوتبالیست تیم فوتبال استقلال

 

امیر علی صادقی در 21 بهمن ماه 1379 در تهران بدنیا آمد. او به تازگی به باشگاه استقلال پیوسته است. او دو مرتبه آقای گل شده است.

چکیده ای از بیوگرافی امیرعلی صادقی در تیم استقلال تهران

نام کامل: امیرعلی صادقی

روز تولد: 21 بهمن 1379

محل تولد: تهران

قد: 1/75 متر

پیشه: ورزشکار، فوتبالیست

پست: وینگر چپ، پشت فوروارد

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

اطلاعات باشگاهی

باشگاه کنونی: استقلال تهران

شماره ی پیراهن: 29

باشگاه های جوانان: مقاومت تهران، آبفا، برق تهران، سایپا

 

باشگاه های حرفه ای

باشگاه سایپا سال 2017-2021، 36 بازی و 2 گل

باشگاه استقلال 2021، 1 بازی و 0 گل

تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است و آمار به روز شده در تاریخ 20 اکتبر 2021.

 

افتخارات: آقای گل در دو فصل متوالی در لیگ برتر جوانان باشگاه های تهران با 23 و 19 گل زده.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

بیوگرافی امیرعلی صادقی :

امیر علی صادقی در روز 21 بهمن ماه 1379 در تهران متولد شد. او فوتبالیست حرفه ای است. امیرعلی صادقی برای باشگاه های لیگ خلیج فارس، سایپا و استقلال بازی کرده است. او در دو فصل متوالی با 19 و 23 گل، آقای گل شد.

 

امیرعلی صادقی در پست وینگر چپ و پشت فوروارد بازی می کند. او سابقه ی بازی در تیم های مقاومت تهران، آبفا، برق تهران، سایپا را دارد. اولین بازی امیرعلی صادقی در لیگ برتر خلیج فارس را در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در سال 98-99، مقابل باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز انجام داد. این بازیکن جوان پس از ۶ بازی به عنوان بازیکن تعویضی در آن فصل، در لیگ بیستم بیشتر به کار گرفته شد و 14 بار برای سایپا به میدان رفت. وی در 13 بازی، موفق به زدن 2 گل شد.

امیرعلی صادقی در دو دیدار رفت و برگشت برابر ذوب آهن در فصل گذشته موفق به گل زنی شد. او جزو بازیکنان انگشت شمار زیر 21 سال لیگ برتر است که سابقه گلزنی در این لیگ را در کارنامه دارد. صادقی در چند مرحله به اردوی تیم ملی جوانان نیز دعوت شده است.

 

امیر علی صادقی پس از درخشش در لیگ جوانان تهران و به ثمر رساندن 23 گل علاوه بر بدست آوردن آقای گل توانست به تیم سایپا بپیوندد. او در تیم سایپا هم درخشید و این دفعه توانست نظر کادر فنی باشگاه استقلال تهران و فرهاد مجیدی را جلب کند و به این تیم بپیوندد. وی یک قرار داد 3 ساله با تیم استقلال بسته است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف