بیوگرافی آصف آریا خواننده جوان ایرانی

 

 

بیوگرافی و عکس های آصف آریا

آصف آریا از جمله خواننده جوان ایرانی که توانسته است طرفداران بسیاری را دربین جوانان ایرانی به خودجلب کند. این خواننده دهه شصتی توانست با انتشار آهنگ‌ های هیس و حال دلم به سرعت خود را در دل هوادارانش جا کند.

در این  اینجا می خواهیم به بیوگرافی آصف آریا از جمله خوانندگان جوان ایرانی را در این قسمت با هم بررسی کنیم  او که توانسته است طرفداران زیادی را در میان جوانان ایرانی به خودجلب کند. این هنرمند دهه شصتی توانست با انتشار آهنگ‌ های هیس و حال دلم به سرعت محبوب شده است.

 

 

بیوگرافی آصف آریا
آصف آریا از خواننده های مقبول کشور است که توانسته با آهنگ های مورد پسند جوانان  نظر مخاطبان جوان را جلب کند. او از خوانندگان جوان دهه شصتی می باشد و ساز تخصصی او گیتار است و در آهنگ های خود از سبک پاپ پیروی می کند‌. آریا در سال ۱۳۹۶ به طور اجرایی کار خود را در عرصه موسیقی آغاز کرد.اما آهنگی که او را مشهور کرد آهنگ “حال دلم” بود که با استقبال بسیاری روبرو شد که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی کرده است.

 

همین طور آهنگ “پایتم من” و” نرو عزیزم” از آهنگ های پر استقبال اوست. به ویژه همخوانی او با آهنگ “هزار و یک شب” با گروه پازل بند جزو پر بازدیدترینهای اوست. که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی کرده است.

 

شروع فعالیت آصف آریا
آقای آصف در سال ۱۳۹۶ به صورت اجرا کار خود را در زمینه موسیقی شروع کرد آهنگ پایتم من و نرو عزیزم از مشهورترین آهنگ‌های او به شمار می آید.

 

آقای آصف آریا با خواننده های زیادی  تا به حال همکاری داشته است که مهدی جهانی از مشهورترین آنها بوده که همکاری آنها باعث تولید آهنگ های جذابی نموده است.

 

گروه سل لا دزفول یکی از آهنگ های مشهور این خواننده را بازخوانی نموده و مورد پسند بسیاری از مردم ایران قرار گرفت. آصف آریا با خواننده های زیادی همکاری داشته است،

 

 

 

ازدواج آصف آریا
تاکنون درباره ازدواج این خواننده عزیز هیچ اطلاعاتیدر دست نیست و احتمالا ایشان مجرد هستند.

 

 

آهنگ های آصف آریا
از آهنگهای آقای آصف آریا می توان به موی لخت ، هیس ، حال دلم ، ساعت‌شنی ، زنگ میزنه ، هزار و یک شب و آتیش اشاره کرد آقای آریا آهنگ هزار و یک شب را با گروه پازل همخوانی کرده است.

 

 

– آهنگ عزیزم سال ۱۳۹۶

– همه میگن سال ۱۳۹۶

– تو یه دونه سال ۱۳۹۷

– پایتم من سال ۱۳۹۸

– نرو سال ۱۳۹۸

– چشمون کردن سال ۱۳۹۸

– هزار و یک شب سال ۱۳۹۸

– آتیش سال ۱۳۹۹

– ساعت شنی سال ۱۳۹۹

– بازخوانی Lacasa de pape سال ۱۳۹۹

– بازخوانی آهنگ عزیزم سال ۱۳۹۹

– حال دلم سال ۱۳۹۹

– خاطره سال ۱۴۰۰

– نگرانتم سال ۱۴۰۰

– موی لخت سال ۱۴۰۰

– هیس سال ۱۴۰۰

– شوخی ندارم سال ۱۴۰۰

– تو یک دونه سال ۱۴۰۰
تصاویر آصف آریا