بازی زیبای نیکی نصیریان در نقش آهوی سریال بانوی عمارت

نیکی نصیریان همان درسای بازیگوش سریال بزنگاه است که در نقش دختر رضا عطاران در این سریال بازی قابل قبولی را از خود نشان داد و در ذهن مخاطبان تلویزیون ماندگار شد و در چند فیلم و سریال جلوی دوربین رفت.

درسای پنج ساله سریال بزنگاه این روزها برای خودش خانمی شده و در نقش آهو در سریال بانوی عمارت ایفای نقش میکند. اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید بانوی عمارت سریالی که چند قسمتی از آن از شبکه سه سیما پخش شده است را دیده اید، نیکی نصیریان در این فیلم توانست هنر بازیگری اش را در معرض دید همگان قرار دهد.

نیکی نصیریان در سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد ایفاگر نقش آهو است که در کنار بازیگران سرشناس سینما و تئاتر ایفاگر نقشی موثر شد.

نیکی نصیریان در کنار رضا عطاران

آهو دختری که در کودکی پدر و مادرش را از دست داده بود توسط عمویش برای انجام یک ماموریت به عمارت شازده قاجار آورده میشود و با رخداد اتفاقاتی در عمارت ماندگار میشود. آهو که از همان روز اول زرنگی خود را به شازده ارسلان میرزای قاجار ثابت کرده بود به عنوان ندیمه فخرالزمان همسر شازده ارسلان انتخاب شد و این موضوع باعث ماندگاری او در عمارت شد.

آهو که هر روز با درایت و هوشیاری موضوعات جدیدی را در عمارت کشف میکرد به خوبی توانست جایگاه مناسبی در دل فخرالزمان پیدا کند و با دایه او مهرالنساء همراه همیشگی بانوی عمارت شدند.

بازی موفق نیکی نصیریان را در نقش آهو در همین چند قسمت از سریال بانوی عمارت به خوبی میتوان احساس کرد.

عکسی از نیکی نصیریان بازیگر بانوی عمارت

نیکی نصیریان در نمایی از سریال بانوی عمارت

عکسی از نیکی نصیریان در سریال بانوی عمارت

بازی موفق نیکی نصیریان در سریال بانوی عمارت