بازیگران سریال تمام‌رخ+ عکس

سریال «تمام‌رخ»  جدیدترین مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که به روی آنتن شبکه سه سیما پخش خواهد رفت.

سریال تمام رخ

محمود معظمی که تجربه ساخت آثاری همچون سرجوخه ، ملکاوان، شاید برای شما هم اتفاق افتد، حریم شخصی و سارق روح را در کارنامه هنری خود دارد در سریال جدید خود به مشکلات روز جامعه می پردازد.

رحیم نوروزی و بهزاد خداویسی در سریال تمام رخ

تعداد قسمت های سریال تمام رخ

این سریال که به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی می پردازد در 30 قسمت 45 دقیقه ای ساخته شده است.

ویدا جوان در سریال تمام رخ

داستان سریال تمام‌رخ

سریال تمام رخ زندگی خانواده هایی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و با توجه به داشتن تحصیلات، امکان فریب خوردن آنها  تا آلوده شدن در سایت های شرط بندی وجود دارد. طمعِ پول زیاد در فقدانِ امنیت و عشق در خانواده باعث می‌شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌فروشی و طلاق عاطفی تن دهد.

علیرام نورایی در سریال تمام رخ

بازیگران سریال تمام رخ

رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدیه نساج، متین ستوده، مهدی سلوکی، سولماز حصاری، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

آرش آصفی در نمایی از سریال تمام رخ

 سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر خارجی این سریال است که پیشتر در مجموعه سرجوخه نقش آفرینی کرده بود.

سوتلانا سوپیلنیاک در سریال تمام رخ

تاریخ و ساعت پخش سریال تمام رخ

سریال تمام‌رخ بعد از بازی های جام جهانی هرشب ساعت 20:30 از شبکه 3 تلویزیون پخش می شود و بازپخش آن نیز روز بعد در ساعات 00:30، 9:30 و 14:30 خواهد بود.

سولماز حصاری در سریال تمام رخ

سریال تمام‌رخ به قلم حسین تراب نژاد به نگارش درآمده است. او نویسندگی سریالهایی همچون پرده نشین، ترور خاموش، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، نفس گرم و بیدار باش را بر عهده داشته است.

مهدیه نساج در سریال تمام رخ