بازگشت ستاره‌سادات قطبی به اینستاگرام به کمک فیلترشکن

ستاره سادات قطبی مجری محجبه برنامه های تلویزیونی، در استوری اینستاگرامش عکسی از خود منتشر نمود و علت دوری خود از اینستاگرام را بیان کرد، در ادامه این بخش از ویکی‌لایف استوری بامزه ستاره قطبی و علت دوری او از اینستاگرام را مشاهده می کنید.

ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و همسر شهرام شکیبا مجری برنامه قند پهلو که قبل از فیلتر شدن اینستاگرام از چهره های فعال فضای مجازی بود و هر روز بخشی از زندگی خصوصی خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذاشت، چند وقتی است که حضور کمرنگی در اینستاگرام دارد، این مجری برنامه همیشه خونه که تجربه نقش آفرینی در سریال گاندو 2 را نیز در کارنامه هنری خود دارد، با قرار دادن استوری در صفحه اینستاگرام خود پرده از علت دوری خود از اینستاگرام برداشت و برای مخاطبانش نوشت:

بالاخره تونستم با

کمک یکی از خوبای روزگار

از اونا که شکن داره بخرم

هر چی نصب می کردم

وصل نمی شدم

پوکیدم از بی شمایی

دلم براتون خیلی تنگ شده بود خب

خلاصه‌ی زندگینامه ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است که چند اجرای مشترک با همسرش شهرام شکیبا داشته است.

ستاره سادات قطبی که چند سالیست با شهرام شکیبا ازدواج کرده و با توجه به اختلاف سنی 14 ساله زندگی عاشقانه ای دارد، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا

شهرام شکیبا دلنوا همسر خانم مجری منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که در برنامه هایی مانند برنامه قند پهلو و مسابقه ثانیه ها و خوبی از خودتونه، اثر انگشت و … سابقه داوری و مجری گری دارد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف