اظهار نظر جالب جنیفر انیستون درباره ظاهر جنیفر لوپز

جنیفر انیستون در مورد حضور جنیفر لوپزدر فرش قرمز می‌گوید: خیلی علاقه مندم  بدانم چه چیزی به او این قیافه را می‌دهد که انگار خوددارانه، خشمگین است. خیلی جالب است.

بنا بر خبر  ایران آرت به نقل از ایندیپندنت، ستاره سریال “دوستان” و “برنامه صبحگاهی”، در گفتگوی  تازه‌ای اعتراف کرد که شخصا برای او حضور روی فرش قرمز کمی ترس آور است، ولی بازیگرانی را که خیلی آسان روی آن حاضر می‌شوند، تشویق می‌کند.

 

انیستون در گفتگوی اصلی این شماره از مجله “این‌استایل” (InStyle Magazine)، گفت: “می‌دانید چه کسی استاد حاضر شدن روی فرش قرمز است؟ جنیفر لوپز. خیلی علاقه دارم  بدانم چه چیزی به او این قیافه را می‌دهد که انگار خوددارانه، خشمگین است. خیلی جالب است.”

 

آنتیسون در ادامه گفت  ” به نظر می‌رسد انگار از  کسی عصبانی شده است، ولی به هر حال واقعا زیبا است. مثل اینکه  با خود می‌گوید: نمی‌توانم باور کنم به اینجا آمده ام . اما او (در هنرش) زیادی زور نمی‌زند و سعی خاصی نمی‌کند، بلکه ذاتا هنرمند است و با همین کیفیت متولد شده است.”

 

انیستون گفت که خودش دندان‌قروچه می‌کند و “ادا در نمی‌آورد” و تلاش می‌کند وقتی روی فرش قرمز است، با همه بگوبخند کند و خوشحالشان کند.

 

او گفت: “نمی‌دانم چگونه روی فرش قرمز بایستم، ولی به هر طریق سعی می‌کنم بهترین خود باشم. و با کسانی هم که دوربین در دست دارند و عکس می‌گیرند، سعی می‌کنم ارتباط برقرار کنم. بعضی از آنان را خیلی وقت است که می‌شناسم و به راحتی با آنها خوش و بش می‌کنم. اگر رابطه ای واقعی و صادقانه با افراد داشته باشم، کلا راحت‌تر می‌شود.”

  • انیستون و لوپز هیچوقت مستقیم با هم بازی نکردند، ولی انیستون همبازی بن افلک، نامزد لوپز (که خیلی با هم فراز و نشیب دارند) بود و در فیلم کمدی-رمانتیک “با تو زیاد حال نمی‌کند” در سال ۲۰۰۹ کنار او ایفای نقش کرد.

 

چندی پیش لوپز وافلک اعلام کردند که دوباره با هم وارد رابطه عاشقانه شده‌اند و پیش‌تر هم در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ با هم رابطه داشته‌اند.

 

پیش‌تر در سال جاری میلادی، انیستون پرده از این حقیقت برداشت  که یک بار بین او و یکی از بازیگران مهمان سریال “دوستان” درگیری پیش آمده است، چرا که به گفته انیستون، او خود را “بالاتر” از حضور و ایفای نقش در این سریال می‌دانست.