استوری کاظم هژیرآزاد درباره فوت زهره فکورصبور

زنده یاد زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون در روز دهم اسفندماه 1400 درگذشت و هنرمندان بسیاری با فوت ناگهانی این بازیگر دچار غم و اندوه فراوانی شدند.

کاظم هژیرآزاد

در مراسم خاکسپاری این هنرمند فقید بازیگران بسیاری همچون نعیمه نظام دوست، کاظم هژیرآزاد، فلور نظری، فریبا نادری ، مهدی ماهانی و …. شرکت داشتند.

کاظم هژیرآزاد که این روزها در سریال بی نشان به کارگردانی راما قویدل مقابل دوربین نقش آفرینی می کند از حال و هوای خود بعد از خاکسپاری همکار هنرمندش در صحنه فیلمبرداری گفت.

کاظم هژیرآزاد با انتشار عکسی از پشت صحنه سریال بی نشان در اینستاگرام خود عنوان کرد:

شاعر می گه :عجب رسمیه رسم زمونه !
همچنانکه روزهای پایانی سریال بی نشان به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی و تصویر برداری فرشاد گل سفیدی  به پایان می رسد، سکانس بیمارستان من هم امشب پایان یافت و نفسی توام با دعای خیر برای همه ی دست اندرکاران این مجموعه کشیدم و از خدا خواستم که جان این گروه را از خطر آلودگی های محیط بیمارستان مصون نگاه دارد.

گرچه بیمارستان در گرو مدیریت و همکاران زحمتکش آن بینهایت تمیز و بهداشتی بود، اما چه می توانم کرد که اسم بیمارستان به خودی خود در دل من ، چه مریض باشم وچه برای ملاقات بیمار رفته باشم، خوف و فوبیای خاصی از ابتلا ایجاد می کند. حتی با وجود اینکه دوز سوم راهم زده باشم.
ازخدا پنهان نیست از شما چه پنهان، وقتی به عنوان مریض قلبی روی تخت دراز می کشیدم شلنگ اکسیژن را به بینی و آنژیوکت مصنوعی را به پشت دستم می‌زدند، دلم ریش میشد و یاد یک جمله ی پدر خدا بیامرزم می افتادم که در مذمت سختی کار و روزگار می گفت :آه تیکه تیکه بشی ای یه لقمه نون.
و حالا، فقره پسرش هست که می گه نون کیلو سه عباسی پنیر کیلو چار عباسی، آدم مفلس رو چو من وامی داره به رقاصی، یا خود زنی. ای داد، ای داد… گفتم خود زنی … خدا منو ببخشه… آخ آخ آخ که دلم کباب شد.

بله درسته نفس راحت کشیدم که سکانس بیمارستانم تمام شد ولی به چه رسمی و به چه حالی؟! درست یک روز بعد از این که بازیگر خوب و جوان و زیبا و دردمند(زهره فکور صبور) را به خاک سپردیم. همکار بی نوایی که دل انبوه شرکت کنندگان در خاکسپاری را کباب کرد. به قول شاعر عجب رسمیه، رسم زمونه…کفن همکارت خشک نشده مجبوری بری سرکار و سعی کنی جلوی دوربین بخندی. واقعن عجب رسمیه این بازیگری.

در سریال بی نشان بازیگرانی همچون کاظم هژیرآزاد، اکبر رحمتی، مجید واشقانی ، نیوشا ضیغمی ، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی‌پور، قاسم زارع ، سعید زارعی ، هلن نقی‌لو ، مریم کاویانی ، مهدی فقیه، احسان امانی، نسرین نکیسا، پویان گنجی و صادق ملک به هنرمندی می پردازند.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف