اثری هنری که با فوت زهره فکورصبور ناتمام ماند

زهره فکورصبور بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون بود که در مجموعه‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی ایفای نقش کرده است، او در روزهای گذشته مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بی‌همگان» بود که خبر فوتش شب گذشته بسیاری از طرفدارانش و جامعه هنری را شوکه کرد و با مرگش، بازی در آن را نیمه‌تمام رها کرد. جزئیات کار ناتمام زهره فکور صبور قبل از فوتش را در این بخش از ویکی‌لایف خواهید خواند.

زهره فکور صبور

زهره فکورصبور بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون سه‌شنبه 10 اسفند در 43 سالگی درگذشت. او روزهای گذشته مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بی‌همگان» بود،

او عکسی از خود در اتاق گریم این سریال در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته بود:

«چه لذت‌بخشه در کنار دوستایی که یکی از یکی خوش‌قلب‌تر، سریال «بی‌همگان»، خدایا شکرت.»

سریال «بی همگان» به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی بهرنگ توفیقی با قلم علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی محصول سال 1400 است.

زهره فکورصبور، کاظم هژیرآزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، مهدی ماهانی، محمد صادقی، میترا رفیع، مهسا باقری، هادی قمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی و بردیا دیانت از بازیگران سریال «بی‌همگان» هستند.

این سریال در مورد ازدواج دختر و پسرانی است که مسائلی سر راهشان قرار می‌گیرد و…. این مجموعه تلویزیونی همچنین وارد مباحثی مانند عدالتخواهی و واکاوی اصلِ 44 قانون اساسی نیز می شود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف