آناهیتا درگاهی بازیگر نقس ستاره در ساخت ایران3+ عکس

آناهیتا درگاهی بازیگر جوان کشورمان که سریال ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی با نقش آفرینی او در حال پخش از نمایش خانگی است در سالهای اخیر حضور  فعالی در عرصه بازیگری داشته و تمرکز بیشتر خود را معطوف بازیگری نموده است.

آناهیتا درگاهی

این بانوی هنرمند که همسر اشکان خطیبی است سال گذشته را به نقش آفرینی در دو سریال و یک فیلم سینمایی گذراند.

سریال ساخت ایران 3 جدیترین فعالیت بازیگری او است که با نقش ستاره(ستی) در کنار هنرمندانی همچون امین حیایی، مجید صالحی ، سعید امیرسلیمانی و … داستان جدیدی از زندگی غلامحسین را روایت می کنند.

آناهیتا درگاهی در سریال ساخت ایران 3

ستاره در سریال ساخت ایران 3، دختر جوانی است که به دلیل مشکلات مالی بسیار از فردی به نام ظلی، پول قرض گرفته و به دلیل غرق شدن جنسهایش در دریا دیگر توانایی پرداخت بدهی خود را به او ندارد. ستاره برای خارج کردن اجناس خود از دریا با غلام حسین (امین حیایی) همکاری می کند و در این مسیر داستان های متفاوتی را رقم می زنند.

آناهیتا درگاهی و مجید صالحی در سریال ساخت ایران 3

در سری سوم سریال ساخت ایران 3، مجید صالحی در نقش پسردایی امین حیایی است که برای کمک به ستاره با او همکاری می کند.

مجید صالحی، آناهیتا درگاهی و امین حیایی در سریال ساخت ایران 3

آناهیتا درگاهی که فعالیت هنری خود را با فیلم  آخرین بار کی سحر را دیدی؟ ساخته فرزاد موتمن در سال 1394 آغاز کرده است و با تلاش و جدیت خود توانست توانایی بازیگری خود را نشان داده و بازیگر نقش های مهمی در فیلم و سریال ها شود.

او در جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان به نام مرد بازنده که در نوروز 1401 اکران شد، ایفاگر نقش بهار است که در مقابل جواد عزتی بازی کرده و نقش مکمل را بر عهده دارد. در این فیلم بازیگران دیگری همچون رعنا آزادی ور، بابک کریمی، امیر دژاکام، مهدی زمین پرداز و … نیز نقش آفرینی می کنند.

آناهیتا درگاهی در نمایی از فیلم مرد بازنده 

سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی سریال دیگر این بازیگر خوش آتیه است که سال 1400 در نمایش خانگی منتشر شد.

آناهیتا درگاهی در این سریال نقش شیوا مستور (پزشک) را بر عهده داشت که درگیر و دار انتقام پدر خود با عشق پسری به نام کاوه (علی شادمان) روبه رو شد و در آخرین قسمت از این مجموعه به عشق او پاسخ مثبت داد.

آناهیتا درگاهی و علی شادمان در سریال می خواهم زنده بمانم

فعالیت اصلی آناهیتا درگاهی در زمینه هنر، نقاشی است و تاکنون چند نمایشگاه نقاشی برگزار کرده است اما به دلیل علاقه به بازیگری، تمام تلاش خود را به کار گرفته و از بازی در سکانسهای کم تبدیل به بازیگر نقش اصلی شد.

آناهیتا درگاهی

این بانوی هنرمند در چند نمایش به همراه بازیگران مطرح به روی صحنه رفته و به ایفای نقش پرداخته است.

آناهیتا درگاهی

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف