آشنایی با زوج بازیگر سریال مینو

سریال مینو به کارگردانی امیرمهدی پور وزیری سریال این شبهای شبکه یک سیما است که با حضور بازیگرانی جدید در کنار چهره های با سابقه از 17 آذر روی آنتن شبکه یک سیما رفت. مینو روایتی عاشقانه با درون مایه ای از دفاع مقدس است که مهدی همایونفر تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

مهدیه نساج و سامرند معروفی دو بازیگر سریال مینو هستند که به تازگی زندگی مشترکشان را آغاز کردند. در ادامه این مطلب به معرفی بیشتر این دو بازیگر جوان می پردازیم.

سریال مینو داستان عاشقانه ای است که در تابستان و پاییز پنجاه و نه در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می گذرد. این مجموعه، داستان زندگی سه قهرمان به نام مینو، عماد و رضا است که درگیر حوادث پیش از انقلاب می شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری هایی دارند.

مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در سریال مینو

مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در این سریال است که در داستانی عاشقانه با مضمون دفاع مقدس در نقش مینو توانست نگاه های زیادی را متوجه خود کند.

مراسم ازدواج مهدیه نساج و سامرند معروفی بازیگران سریال مینو

مهدیه نساج چند روز پیش مراسم ازدواجش با سامرند معروفی را جشن گرفت و با انتشار عکسی از این مراسم خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد. سامرند معروفی یکی دیگر از بازیگران سریال مینو است که خبر ازدواجش با مهدیه نساج با انتشار همان عکس از مراسم ازدواجشان علنی شد.

مهدیه نساج بازیگر سریال مینو

مهدیه نساج بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و با بازی در سریال آسپرین ، رخساره و زیر پای مادر در نقش سارا دیده شد و در سریال مینو ایفاگر یکی از نقش های اصلی این سریال شد.

سامرند معروفی دستیار کارگردان و بازیگر کشورمان

سامرند معروفی بازیگر و دستیار کارگردان کشورمان است که در فیلم هایی چون خانواده دکتر ماهان ، پرسه در مه ، جلال الدین ، عقاب صحرا ، خماری و …. به عنوان بازیگر یا دستیار حضور داشت.

بازی سامرند معروفی در سریال مینو

بازیگرانی چون عباس غزالی، پروانه معصومی ،سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، شیوا ابراهیمی ، نازنین کیوانی،مالک سراج، میثم رازفر ،محمد صادق ملک،محمد رضا چرختاب،فرزین محدث،سوده ازقندی ،مهدی موسی خانی ، سامرند معروفی، اسماعیل موحدی، مسعود رحیم پور، پونه احمدی، شادی شیرمردی ، ملیکا عبدالهی، ابولفضل حاج علی خانی، حامد جعفری کیا، محمد عفراوی، مجتبی دربندی ،جمشید حصاری، حمیدرضا محمدی ، سینا رستگاری، مرحوم مهرداد ابراهیی و بازیگرکودک:محمد احسان قاسمی در سریال مینو ایفای نقش کرده اند.

مهدیه نساج بازیگر سریال مینو

سامرند معروفی در سریال در میان خاکستر

مهدیه نساج در سریال زیر پای مادر

مهدیه نساج در سریال خانواده دکتر ماهان

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف