آشنایی با بازیگر نقش افشین در سریال نون‌خ

افشین ملکی، بازیگری است که نقش افشین را در سریال محبوب نون خ ایفا می‌کند. اطلاعات دقیق درباره تاریخ تولد وی در دسترس نیست اما اینطور که پیداست، افشین نون خ در دهه شصت متولد شده و چند سالیست که به عنوان بازیگر در تلویزیون حضور دارد.

افشین ملکی نون خ

افشین ملکی علاوه بر بازیگری، صدابرداری نیز انجام داده و در تئاتر نیز فعالیت دارد. او بازیگری را با فصل اول سریال نون خ در سال 1397 آغاز کرد و از آن زمان تاکنون در تمامی فصل‌های این سریال حضور داشته و همچنین با سعید آقاخانی همکاری مستمری دارد.

چنانچه در بخش بازیگران ویکی‌لایف میخوانید، افشین ملکی با بازی‌ نسبتا قابل قبولش توانسته جایگاه ویژه‌ای را در میان بازیگران نون خ در نگاه مخاطب کسب کند. گویا همکاری او با سعید آقاخانی نقش مهمی در این موفقیت‌ها داشته است.

در مورد ازدواج و همسر افشین ملکی بازیگر و صدابردار از ما سوال کرده بودید که بایستی بگوییم در این مورد هیچ اطلاعات موثقی در دسترس نیست و عکس یا تصاویر منتشر شده در این مورد که به دلیل حضور نسبتا پررنگ این بازیگر در سری جدید سریال نون خ، مورد توجه قرار گرفته، صحت ندارد.

سریال نون خ 4 در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22 و 15 دقیقه از شبکه یک پخش می شود که در این سری از این مجموعه بازیگرانی همچون سعید آقاخانی، پاشا جمالی، سیروس میمنت، حمیدرضا آذرنگ، ندا قاسمی، صهبا شرافتی، هدیه بازوند، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، سیدعلی صالحی، نسرین مرادی، امیرسهیلی، سیدحسین موسوی، رضا رشیدی، سیروس سپهری، ماشالله وروائی، علی اخوان مطلق و هومن حاجی‌عبدالهی ایفای نقش میکنند.

سریال نون خ 4 به عنوان سریال نوروزی 1402 آماده شده بود که با توجه به تقارن نوروز و ماه رمضان، اینطور که مشخص است، پخش آن همچنان ادامه خواهد داشت.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف